FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #3736
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Char Vaata postitust
    no mis asja..ühelegi saidile ei pääse ligi, kuigi DNS on muudetud, haaalp?
    Proovi teise browseriga

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3737
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kas teil avab klienti?
      2st arvutist olen proovinud (sama ip alt siiski) ja ei lae välja "you are just few seconds away..." lehelt.

      Comment

      • CheekyMullet
        FPP Pro
        • Feb 2010
        • 232

        #3738
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        maintenance hetkel

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #3739
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Olgu, tänud!

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #3740
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Mida see helehall kiri tähendab, seal lahtris, kus lauas olevate mängijate nimesid näeb? jälgib lauda??

            Comment

            • lypsja
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 270

              #3741
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              see peaks olema isik kellel on pandud esimene vabanev laud ja tavakirjaga vennad kes konkreetselt ainult sellele lauale ennast ootejärjekorda pannud...

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #3742
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                updatesin ära fulltilt clienti, ja nüüd nagu jumpsib client, nupud ei tööta nagu, ei saa vajutada osa asju, restart ei teinud paremaks, noh pole viga, ootan uut update, aga teil ka sama probleeM?

                Comment

                • lypsja
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 270

                  #3743
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  mul eile pärast update tõmbas arvuti kiviaega kiiruse poole pealt... restarti tegin 30 minutit... lõpuks hakkas tööle... pole suuremasi It-vend ei oska õelda oli FT update süüdi või lihtsalt mingi anomaalia... pärast seda igaljuhul kõik perfektselt toiminud

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #3744
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                    mul eile pärast update tõmbas arvuti kiviaega kiiruse poole pealt... restarti tegin 30 minutit... lõpuks hakkas tööle... pole suuremasi It-vend ei oska õelda oli FT update süüdi või lihtsalt mingi anomaalia... pärast seda igaljuhul kõik perfektselt toiminud
                    mnjah client restart ei aidanud, aga arvuti restart tegi korda

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #3745
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Mul FTPs juba pikalt 1 probleem olnud ja lõpuks siis küsin abi :)
                      Iga kord kui ma avan FTP ja panen HEMi käima ning uuesti sulen FTP ning kui uuesti avan, siis lööb sellise kirja ette ja sisse ei saa:



                      Et pm pidin iga päev korra FTP uninstallima ja installima/updatema. Et iga päev pean sellega 3 minutit oma aega raiskama. Ning vastastele pandud noted/märgid olid ka mingi aja tagant kadunud. Kas asi võib olla selles, et salvestan oma käsi valesse folderisse vms?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3746
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        yea, loe HEMi teemat ..

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #3747
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                          Mul FTPs juba pikalt 1 probleem olnud ja lõpuks siis küsin abi :)
                          Iga kord kui ma avan FTP ja panen HEMi käima ning uuesti sulen FTP ning kui uuesti avan, siis lööb sellise kirja ette ja sisse ei saa:



                          Et pm pidin iga päev korra FTP uninstallima ja installima/updatema. Et iga päev pean sellega 3 minutit oma aega raiskama. Ning vastastele pandud noted/märgid olid ka mingi aja tagant kadunud. Kas asi võib olla selles, et salvestan oma käsi valesse folderisse vms?
                          Pane HEM käsi importima C:\Program Files (x86)\Full Tilt Poker\HandHistory kaustast, mitte tervest fulltildi omast.

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #3748
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                            Pane HEM käsi importima C:\Program Files (x86)\Full Tilt Poker\HandHistory kaustast, mitte tervest fulltildi omast.
                            Sain korda. Tänud!

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #3749
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kui palju see rb-hit on FTPst cashoutimisel?

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #3750
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kas kellelgi veel on jama lauda istudes sisseostuga? On auto 100bb buy-in ja kunagi pole probleeme olnud, aga täna pani alustades ühte lauda istuma mingi 26bb, teise 105bb, kolmandasse 148bb. Osadesse pani ikka 100bb kah. Viimane update on ikka väga halvasti mõjunud.

                                Comment

                                Working...