FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ANz
    Räme Fish
    • Aug 2009
    • 22

    #3721
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tere,
    kas keegi saaks fulltildi installi uploadida? Aitäh!

    E:Olemas!
    Last edited by ANz; 23.02.11, 16:03.

    Comment

    • Roland
      Julm Donk
      • May 2009
      • 34

      #3722
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Sest moneybookersis kippusid aegajalt mingid müstilised maksud maha minema. Vahel vähem, vahel rohkem.
      Igatahes selge siis, et muud varianti ei ole.

      Comment

      • yksikpyssimees
        Räme Fish
        • Feb 2011
        • 2

        #3723
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Küsimus Moneybookersi kaudu raha väljakandmise kohta.

        Võitsin turnadelt (algul freerollid, sealt saadud rahade eest suurematelt) natuke raha.

        Peale seda tegin $10 depo ära, rohkem kui 48 tundi tagasi. Tahaks nüüd raha välja kanda, kuid alati ütleb, et sorry, aga hetkel ei saa su tehingut teaostada. E-mail, mis tuleb, kirjutab et kontrolli oma andmete kattuvust (on identsed, nii MB's kui FT's). Ja et kui ikka ei saa, proovi teisi väljakandmiskanaleid.

        Enne, kui supporti kirjutada, küsiks, mis võivad võimalikud probleemid olla.
        48 tundi on depo tegemisest möödunud (kuigi FT's ei leidnud selle kohta mingit nõuet, a la nagu PS'is on).
        Moneybookersis on tigupostiaadress valideerimata, kas see võib midagi mõjutada?
        Raha on tulnud turniiridelt, mitte laudadest (laudest vb mingi $20) - st mingit kokkumängukahtlust ei tohiks olla.

        Milles võib jama olla, on kellelgi analoogseid kogemusi?

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #3724
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Tigusposti kohta võin öelda, et seda adre vertimist küsis MB minult mingi pool aastat hiljem, enne seda sai rahasid sisse-välja kantud küll. Soovitan supporti kirjutada, neil vastamisega läheb vist ilmatuma aeg.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #3725
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            yksikpyssimees, kas Sul on samasugused e-mailid millega sisse logid MB'sse ja mis on FTP andmetes? Sellist probleemi on palju olnud, et e-mailid ei kattu ja siis ei luba ka välja kanda. Anyway, rohkem ei oska aidata ka :\ Päris imelik keiss, vb sellepärast, et MB's on aadress valideerimata.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #3726
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              huvitav, miks forums.fulltiltpoker.com lehele ei pääse ja EMTA ette viskab?
              DNSid on nagu muudetud :/

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #3727
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                huvitav, miks forums.fulltiltpoker.com lehele ei pääse ja EMTA ette viskab?
                DNSid on nagu muudetud :/
                Ma ei saa üldse sellele lehele, ütleb, et vale aadress :P

                Comment

                • yksikpyssimees
                  Räme Fish
                  • Feb 2011
                  • 2

                  #3728
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #3729
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas yksikpyssimees Vaata postitust
                    noo ja kuidas teil on? saate sinna?

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #3730
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Sain edukalt ligi.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #3731
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        no mis asja..ühelegi saidile ei pääse ligi, kuigi DNS on muudetud, haaalp?

                        Comment

                        • Psych0deLix
                          Räme Fish
                          • Feb 2011
                          • 5

                          #3732
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Tervist! Olen kuskilt kuulnud, et olemasolevale FTP kontole saab lisada rakebacki, kui tõele vastab siis oskab keegi mingeid vihjeid anda ?

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #3733
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Psych0deLix Vaata postitust
                            Tervist! Olen kuskilt kuulnud, et olemasolevale FTP kontole saab lisada rakebacki, kui tõele vastab siis oskab keegi mingeid vihjeid anda ?
                            jaa ise lisasin ka kunagi, no mina regasin siin ära ja siis lihtsalt ühendasin kontod , http://www.rakebackpros.com/

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #3734
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Char Vaata postitust
                              no mis asja..ühelegi saidile ei pääse ligi, kuigi DNS on muudetud, haaalp?
                              mozilla seadete alt peab ka muutma. kusagil siin oli mingi arutelu, praegu ei leia. point on, et peab browseri seadetes ka midagi muutma
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #3735
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                mozilla seadete alt peab ka muutma. kusagil siin oli mingi arutelu, praegu ei leia. point on, et peab browseri seadetes ka midagi muutma
                                Proovi teise browseriga.

                                Comment

                                Working...