Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
no eks ma pommita neid nii kaua kuni midagi toimub, kuna see ei ole minu süü , et neil nii sitt soft jne. ma tegin turna algul rebuyd juba ära
no eks ma pommita neid nii kaua kuni midagi toimub, kuna see ei ole minu süü , et neil nii sitt soft jne. ma tegin turna algul rebuyd juba ära
Comment