FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valustyng
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 450

    #3706
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    no eks ma pommita neid nii kaua kuni midagi toimub, kuna see ei ole minu süü , et neil nii sitt soft jne. ma tegin turna algul rebuyd juba ära

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #3707
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Tegin ühele vennale väikse suckouti tüüp läks närvi . sõimas mind fishiks jne ...uurisin mis vend ise PTR-st oli kaotaja ja siis ütles et ptr on keelatud ja kuna ütlesin chatis et vaatasin teda ptrist laseb mu konto lukku panna .....mis ajab jahu mulle ?....Või ongi ptr nagu keelatud fulli mängjatele ?.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #3708
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Mängimise ajal pole PTR'i lubatud kasutada ja ma ise küll kunagi ei ütle chatis, et kasutasin kellegi vastu PTR'i, sest probleeme pole vaja.

        Try Spin & Go – our fast 3-player game with prizes up to $1,000,000. New players can also claim a Welcome Offer. Terms apply.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #3709
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
          Tegin ühele vennale väikse suckouti tüüp läks närvi . sõimas mind fishiks jne ...uurisin mis vend ise PTR-st oli kaotaja ja siis ütles et ptr on keelatud ja kuna ütlesin chatis et vaatasin teda ptrist laseb mu konto lukku panna .....mis ajab jahu mulle ?....Või ongi ptr nagu keelatud fulli mängjatele ?.
          Kahjuks saad arvatavasti ainult chatbani.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #3710
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Nu loodan et täiesti kotti mu kontot ei tõmmata.

            Comment

            • valustyng
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 450

              #3711
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              sain l8puks rebuyd ja addonnid ka tagasi:):)

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #3712
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Saatsin FTP'sse juba teise kurja kirja, nad suht rahulikult ignoreerivad mind, isegi seda tagasi-teavituse meili ei tulnud, et meil kätte saadud vms..

                Comment

                • Roland
                  Julm Donk
                  • May 2009
                  • 34

                  #3713
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kaua see Local Bank transfer withdrawal maas juba on olnud? Või ainult mul pole "ajutiselt saadaval" nagu Full Tilt ütleb?

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #3714
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Ei ole ainult sul .

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3715
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Enne Black Cardi saamisd liikusid cashoudid 24h jooksul, kui Black Card levelit tutvustati ja said omale tolle staatuse liikusid cashoudid mõne tunniga. Nii kui Black Card staatuse kaotad nii hoiatan ette, et cashoudid (isegi $50) võtavad tohutult aega. Siiamaani kaks cashouti $50 ja $4000 pendivad alates pühapäevast ning hetkel on võimalik neid isegi tühistada.

                      Loo moraal: Kui Black Card staatuse kaotad siis ei ole FTP-le sa enam mitte keegi.

                      Comment

                      • 50CandyJoe
                        FPP Pro
                        • Jan 2009
                        • 253

                        #3716
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Kas keegi on viimasel ajal küsinud kaua veel läheb et saaks panka cashoutida?

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #3717
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
                          Kas keegi on viimasel ajal küsinud kaua veel läheb et saaks panka cashoutida?
                          lihtsam kanda MB-st 10 sisse ja siis sinna välja

                          Comment

                          • Roland
                            Julm Donk
                            • May 2009
                            • 34

                            #3718
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            On üldse shanss, et panka kunagi saab cashoutida? Selleks peaksid nad ju litsentsi hankima. Mulle täna vastasid lihtsalt.
                            Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

                            Unfortunately, since January due to 3rd party restrictions Local Bank Transfer is disabled in Estonia. Please accept our apologies for the inconvenience caused.

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #3719
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ei ole. Leppige sellega ükskord.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #3720
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Ma ei saa üldse aru, miks kasutatakse mingisugust x asja Bank Transfer.. Palju lihtsam on ju kanda rahasi läbi MB ning ei jää ka pangaväljavõttele mingit jälge ühestki FullTildist vms.

                                Comment

                                Working...