FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #3661
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tegin uue MB konto ja FTP ei lase sealt depoda, kuigi valin "Add new deposit method" alt. Kas pean enne vana MB sealt FTP cashier nimekirjast ära kustutama?
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #3662
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Sellest aastast regatakse automaatselt kõik kvalifitseerunud ära, nii palju kui oli nädal tagasi, on ka siis kui turna hakkab.
      Varem oli niimoodi, nüüd saad pileti ja ise regad mu arust. Kui ei taha donkamenti, siis jah vahetad pileti medalite vastu.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #3663
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Tegin uue MB konto ja FTP ei lase sealt depoda, kuigi valin "Add new deposit method" alt. Kas pean enne vana MB sealt FTP cashier nimekirjast ära kustutama?
        MB ja FTP mailiaadressid peavad ühtima vist.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #3664
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          MB-sse võid panna seconday e-maile palju süda soovib. Pane sama mis FTP-s on.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #3665
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            MB-sse võid panna seconday e-maile palju süda soovib. Pane sama mis FTP-s on.
            Aga kui tal uus konto on MB-s, siis eelmise konto maili ei saa ju panna secondaryks ka?

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #3666
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas ment52 Vaata postitust
              Aga kui tal uus konto on MB-s, siis eelmise konto maili ei saa ju panna secondaryks ka?
              Ahjaa võimalik.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3667
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                MB ja FTP mailiaadressid peavad ühtima vist.
                Netelleri puhul peavad isegi aadressid ühtima. Kui mul FTP-s oli aadressis Õ täht ja netelleris selle asemel O (ei lasknud muuta muuks) siis enne ei saanud pappe liigutada kui muutsin FTP-s aadressi samaks ehk asendasin Õ tähe O tähega.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #3668
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                  MB ja FTP mailiaadressid peavad ühtima vist.
                  Meiliaadressi vahetasin ka enne ära. :P
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #3669
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                    MB ja FTP mailiaadressid peavad ühtima vist.
                    ei pea ühtima (mul vähemalt mitte)

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #3670
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                      no see palju ironman freekal hetkel osalejaid on, oskan vaadata, mind huvitas rohkem, et palju seal turniiri regamise lõpuks on :)

                      kui tuhandetes, siis nagu hommikuni (healjuhul min-cashi pärast) rabeleda eriti ei viitsiks... samas, kui tase väga kehv, siis ehk on mingid šansud rohkem kasu saada kui medalitega :)

                      to low-flow: palju eelmine aasta keskmiselt oli näiteks gold leveli friikal? :)
                      Gold oli eelmien aasta kõige väiksema osalejate arvuga alati, nii 500 kanti pakuks, ironi omal umbes 100 rohkem. Sellele aastal on aga tänu uuele registreerimissüsteemile rohkem osalejaid. Nendes turnades oli vanasti nii lihtne cashida, sest üle 50% fieldist oli sit out (mäletan, et kunagi olin isegi sellises lauas, et 8 vastasest oli ainult 1 aktiivne). Uue registreerimissüsteemi tõttu jällegi see pidu suuresti läbi ja palju rohkem aktiivseid mängijaid. Aga hea vaatepildi saad olukorrast siis, kui ühe korra ära osaled, mina pole üle poole aasta ühelgi neist enam osalenud, viitsimine sai lihtsalt otsa.

                      Comment

                      • lypsja
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 270

                        #3671
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        ok... tänud info eest... vaatame seda osalemise asja... kui lendan live backgammoni turniirilt varakult välja, siis üritan osa võtta :)

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #3672
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          mis juhtub kui ma multi-entryl jään final table 2 korraga? mängin kahte kätt?:D

                          E:vaevusin lugeda kodukalt juba.

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #3673
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                            Seis oktoober 2009
                            Prizepool Participants Effective buy-in
                            Bronze/10000 1348 7,4
                            Silver/15000 996 15,1
                            Gold/20000 538 37,2
                            Iron Man/30000 524 57,3
                            One-A-Day/2000 1316 1,5

                            Teatavasti on teine option võtta välja medalid:

                            Medals Value in USD
                            Bronze 25 5
                            Silver 40 8
                            Gold 70 14
                            Iron Man 100 20

                            Tegelikult küll võetakse veel rakeback maksu medalitelt 27%
                            Jah, ajad on muutunud võrreldes aastatagusega. Ühtegi sitouti ei olnud.

                            Seis - veebruar 2011
                            Prizepool Participants Effective buy-in
                            Iron/30000 1107 27,10 (rahades 360 (33%), mincash: $45)
                            Gold/20000 1103 18,13 (rahades 360 (33%), mincash: $30)
                            Silver/15000 2037 7,36 (rahades 540 (27%), mincash: $15)
                            Bronze/10000 2569 3,89 (rahades 540 (21%), mincash: $10)
                            One-A-Day/2000 2023 0,99

                            Väljamaksete struktuur väga flat
                            Näiteks Iron level:
                            1. koht saab 11.6% prizepoolist
                            2. koht saab 7.5% prizepoolist

                            Tavaline on ca 1100 osavõtja puhul:
                            1. koht saab 22.5% prizepoolist
                            2. koht saab 14.2% prizepoolist
                            Last edited by kilu6; 13.02.11, 00:19.

                            Comment

                            • lypsja
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 270

                              #3674
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kui ma nüüd valesti ei arvutanud, siis tundub, et freerollil osalemine on kasumlikum kui võtta gold-leveli 70 medali eest 14 tolci boonusraha (Ironman Store 600 taalane boonus 3000 medali eest)... huvitav, mis teiste levelite puhul suhted oleks

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #3675
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                kurja nohh.. ikkagi mid-year boonus saab RBMi hiti? ma mingi a la 9 taala ja 3 taala rakebackisid see kuu saanud:-/ ostnud poest pole midagi..

                                Comment

                                Working...