FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #3541
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    1.5 eurot maksis. Panevad ilusti templi ja allkirja ka juurde.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3542
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Sebis ei maksnud midagi.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #3543
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Sebis ei maksnud midagi.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #3544
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Ära ole kade, et minu pank ägedam on. :P
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #3545
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kui mul on FTP-s oma nimega konto kunagi tehtud ilma rb-ta ja alaealisena, siis mis lootused on mul praegu oma nimega rb-ga konto teha ? Mis selleks tegema peab ?

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #3546
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kui mu mälu mind ei peta, siis ma kontakteerusin ft supportiga ja küsisin kuidas rb-i saada olemasolevale kontole. Siis juhatati mind õigesse suunda ja sain rb. Vist oli nii.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #3547
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Et pmst peaksin nende suppordist küsima mida teha ?:D
                üks rb pakkuja ütles, et olemasolevale kontole on pmst võimatu rb saada.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #3548
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Et pmst peaksin nende suppordist küsima mida teha ?:D
                  üks rb pakkuja ütles, et olemasolevale kontole on pmst võimatu rb saada.
                  No võid pm ka mulle saata kui tahad kiiremini.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #3549
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Saata kiri http://www.rakebackpros.com/ supporti ja varasti on rakeback olemas, vähemalt enamus on sealt saanud, kellel pole olnud.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #3550
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Seda ma tahtsingi ütelda aga ei julgenud foorumis avalikult teha seda :D

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #3551
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        Et pmst peaksin nende suppordist küsima mida teha ?:D
                        üks rb pakkuja ütles, et olemasolevale kontole on pmst võimatu rb saada.
                        kui pole registreerinud läbi mõne muu affliate, siis peaks suht kindlasti olema võimalik rakeback olemasolevale kontole külge pookida. isegi läbi affliate konto on vahest võimalik. oleneb affliatest.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #3552
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Ok, aga selline probleem on ka, et ma ei mäleta seda kontonime ega emaili millega võimaliku konto lõin. Ei mäleta seda ka, kas üldse on mu nimel konto :D
                          Igatahes saatsin supporti kirja ja küsisin kas minu nimel on mõni konto.

                          ty abi eest.


                          E:
                          Saatsin neile kirja uuelt emaili aadressilt ja vastu öeldi, et "sellelt emaililt pole ühtegi kasutajat. Saatke kiri sealt emaililt kust registreerisite". Seega nad nime järgi ei saagi kontrollida (palusin neil mu nime järgi kontrollida) ? Teen lihtsalt uue emailiga uue kasutaja ja vsjo ?
                          Last edited by virukunn; 24.01.11, 18:13.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #3553
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Pigem nad ei viitsi mitte ei saa :D. Ma arvan, et asi on selles kuidas nende support süsteem töötab mitte selles, et nad sind nime järgi kindlaks ei teeks :D
                            Last edited by Vandalar; 24.01.11, 18:20.

                            Comment

                            • renkas
                              Räme Fish
                              • Jul 2009
                              • 24

                              #3554
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              Kui mul on FTP-s oma nimega konto kunagi tehtud ilma rb-ta ja alaealisena, siis mis lootused on mul praegu oma nimega rb-ga konto teha ? Mis selleks tegema peab ?
                              Oli umbes sama olukord. Esmalt suhtlesin FTP supportiga, kes siis suunas www.rakebackpros.com ning sealt juba edasi läks mõni päev ja asi toimis.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #3555
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Seega piisab sellest kui tuletad meelde oma endise email aadressi ja kasutad seda.

                                Comment

                                Working...