FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #3346
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Nii.. tekkis paar küsimust - tahan paari asja tellida FTP poest, kas ma pean panema linnaks Voru või Võru? Sesmõttes, et kas sellest mingit probleemi ei tule, kuna räägib, et ainult Ladina tähti võib kasutada. Ja teine mure, et kui ma panen oma telefoni numbri, siis kas +372 ka ette? Ty

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #3347
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Vorru tuleb ilusti kohale ja pane +372 ette.

      Comment

      • altzie
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 169

        #3348
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas ingu Vaata postitust
        Olen päris palju vaeva ajapikku notede ja mängijate märgistamisega näinud. Kas kuidaski on võimalik kõik märgistused/noted kokku korjate ja ntx turvalisuse huvides plaadile panna ?
        FT kataloogis sinunimi.xml

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #3349
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Tänud info eest.. loodan, et jõuab ikka kuu ajaga, mitte 6-8 nädalaga. :P

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #3350
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Tänud info eest.. loodan, et jõuab ikka kuu ajaga, mitte 6-8 nädalaga. :P
            ei jõua, ma olen like 6-7 korda tellinud ja kordagi pole enne 6te nädalat jõudnud ja kahel korral on isegi rohkem kui 8 nädalat läinud ja olen FTP supporti pidanud piinama sel teemal.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #3351
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Mul on ka ühe korra üle 8 nädala läinud, aga samas üks kord tuli 3 nädalaga küll. Mingi väike ports pisemat nodi+paar särki oli.

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #3352
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Tänud info eest.. loodan, et jõuab ikka kuu ajaga, mitte 6-8 nädalaga. :P
                Mul pole mingit vahet olnud, kas panen linnaks Pärnu või Parnu, kohale jõuab ikkagi. Ma olen ka mingi 5 korda tellinud ja kohale jõudnud 3-7 nädalaga.

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #3353
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Üks küsimus veel FTP kohta. Kui saan punktide eest mingi turna pileti ja unregister teen, siis ma turnataalasi ei saa, vaid see pilet jääb alles ja saan kunagi seda kasutada? Saan õieti aru ?

                  Comment

                  • $$$
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1072

                    #3354
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    yep enamus sattelitedel saad ticketi, on selliseid ka kus saad lihtsalt Entry , siis unregid $t

                    Comment

                    • EestiMats
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 625

                      #3355
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Vahetasin tuba ja 17k punkte jäi passima, hmm hmm... 500ne chipset tellida?

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #3356
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                        Vahetasin tuba ja 17k punkte jäi passima, hmm hmm... 500ne chipset tellida?
                        Grindi veits veel ja telli siis kaks 300st ja keevita kohvrid kokku. No ei saa endiselt Eestisse FTP Storest 500st Chipseti tellida.:)

                        Comment

                        • metsnik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 462

                          #3357
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kohanimede osas ei ole linnal tõenäoliselt erilist tähtsust. Peaasi, et riik Estonia asemel Eesti vms pole. Nemad panevad riigi poole teele ning Eestisse jõudes hakkavad kohalikus postikeskuses juba kohalikud inimesed pakke õigetes suundades laiali saatma ja küll nemad juba aru saavad, mis see Voru ja Parnu on.

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #3358
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                            Kohanimede osas ei ole linnal tõenäoliselt erilist tähtsust. Peaasi, et riik Estonia asemel Eesti vms pole. Nemad panevad riigi poole teele ning Eestisse jõudes hakkavad kohalikus postikeskuses juba kohalikud inimesed pakke õigetes suundades laiali saatma ja küll nemad juba aru saavad, mis see Voru ja Parnu on.
                            Tegelikult mäletan, et kui olen pannud aadressiks Pärnu, siis kirjal on midagi taolist- Pärnu. Pigem siis ikkagi Parnu või Voru panna :D

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #3359
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kui sa ei plaani never-ever seal enam mängida, siis võid tellida mingit tilu-lilu. Ma jätaks nad siiski alles ja ehk koguneb tulevikus juurde. Ära nad ei kao ja leiba ei kysi.

                              Comment

                              • OuMaiGaad
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2010
                                • 482

                                #3360
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Congratulations! You've earned an Iron Man Year-End Bonus of $75 and have until 23:59 ET on February 14th to clear your bonus. Track your bonus status here.

                                Ja kui klikin track your bonus status here peale siis kirjutab: You haven't opted in for this bonus.
                                Kustkohast selle opt in teha saab siis?

                                Comment

                                Working...