FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #3331
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Ees oli paar küsimust panka kandmise kohta. Mul ka ei töötanud ja saatsin blacki supporti kirja ning öeldi, et kahjuks ei ole panka kandmine minu piirkonnas enam võimalik.

    Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

    Unfortunately the Local Bank Transfer is no longer available for your
    location. We recomend you to use alternative method for deposits or
    withdrawals. Please accept you sincere apologies for any inconvenience
    this has caused.

    Please verify your Cashier window to see the options available for your
    Full Tilt Poker account.
    Et siis enam ei olegi võimalik otse panka kanda? Local Bank Transfer is temporarily unavailable- sellest saan aru, et ainult ajutine. Viimati asi toimis detsembri keskel. Võibolla seotud EURO tulekuga praegu ei saa? Ma krediitkaardile ka kanda ei saa. Üle jääb Moneybookers, kus mul account on, aga selle kaudu enne kanda ei saa, kui pole sealt FullTilti ennem kandnud? Igastahes jama värk ja FullTilt oleks võinud oma kliente informeerida ja lahendusi pakkuda. Praegu ma ei teagi, kuidas sealt raha kätte saan. Pean Moneybookersist 50 daala kandma ja siis saan?

    Comment

    • metsnik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 462

      #3332
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Mulle pakuti tšeki saatmist. SEB lunastab valiidse tšeki puhul seda küll. Tasu on küll jah ka vastav. 2% summast, minimaalselt 500 krooni.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3333
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas metsnik Vaata postitust
        Mulle pakuti tšeki saatmist. SEB lunastab valiidse tšeki puhul seda küll. Tasu on küll jah ka vastav. 2% summast, minimaalselt 500 krooni.
        100x lihtsam on MB ja netelleriga

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #3334
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kellegil veel jõulunädala rb saamata ?

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #3335
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
            Kellegil veel jõulunädala rb saamata ?
            Mul tuli 24 dets.

            Comment

            • MauroIceMan
              Julm Donk
              • Oct 2010
              • 67

              #3336
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Hei!

              tegelt mul ka see mure, nagu paludegi et ei saa otse panka välja kanda...
              mõni black cardi omanik.. ehk viitsib veel mõne kirja saata ja küsida.. kas asi on seotud euro tuleguga või see jääbki nii, et enam pole võimalik otse kanda..

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #3337
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Hello ment52,

                Thank you for your email.

                Unfortunately we are unable to provide any further detail regarding the unavailability of Local Bank Transfer in your region. Until this option again becomes available, I would advise withdrawal using a different method.

                Thank you for your understanding. If you have any questions, please let us know.

                Regards,

                Emmet
                Full Tilt Poker Black Card Support

                ----------------------------------------------------------------------
                Please remember never to give out your password or enter
                account details over the Internet. Full Tilt Poker staff will
                never ask you for your password. For your security, always
                keep this information a secret.

                Learn, Chat, and Play with the Pros at Full Tilt Poker
                ----------------------------------------------------------------------




                Original Message Follows:
                ------------------------
                Hi,

                I noticed that local bank transfer is “temporarily unavailable.” Is this because Estonia is changing its currency from EEK to € and the bank transfer option will be back shortly?

                Thanks,

                ment52

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #3338
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Rahvas öelge mida on kõige mõistlikum FT punktidega teha ? Osta midagi sealt pole nagu mõtet kui pärast rb hit on võrdne asja maksumusega või olen ma valesti aru saanud ?

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #3339
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Palju punkte on ?

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #3340
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Punkte ei olegi tea mis palju ainult 5.3k ,aga ma mõtlen üldiselt ,et mida nendega teha ?

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #3341
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Rake hit on jah võrdne asja maksumusega aga rakeback, mis Sul sellest hitist saamata jääb on asja maksumusest 27%. Ehk sa ostad 10$ asja aga kaotad rakebackina vaid 2,7$. Kasum 7,3$.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #3342
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Mul sama küsimus.. mida teha 4.3k punktidega?!

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #3343
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Ega palju valikuid polegi. Kui oled hea Sng mängija, siis soovitan step´se mängida, et 24+2 ticket lunastada ja hiljem matrix sng mängida, mis on väiksema varjatsiooniga. Või kui oled turna mängija, siis lihtsalt mõni odavam turniiripilet soetada. Kolmas võimalus siis vastavalt oma punktsisummale nänni tellida. Kauba kohalejõudmine võib võtta aega mitu kuud.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #3344
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Selge, tänud info eest.. Nagu näha siis eriti valikut pole, hetkel pole mingit motivatsiooni mängida ei ühtegi SNG'd ega ei ühtegi turniiri.. Niiet vaatab järgmisel aastal. Pokkerist on väga lõplikult siiber hetkel küll vähemalt..

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #3345
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Olen päris palju vaeva ajapikku notede ja mängijate märgistamisega näinud. Kas kuidaski on võimalik kõik märgistused/noted kokku korjate ja ntx turvalisuse huvides plaadile panna ?

                                Comment

                                Working...