FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #3316
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ees oli paar küsimust panka kandmise kohta. Mul ka ei töötanud ja saatsin blacki supporti kirja ning öeldi, et kahjuks ei ole panka kandmine minu piirkonnas enam võimalik.

    Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

    Unfortunately the Local Bank Transfer is no longer available for your
    location. We recomend you to use alternative method for deposits or
    withdrawals. Please accept you sincere apologies for any inconvenience
    this has caused.

    Please verify your Cashier window to see the options available for your
    Full Tilt Poker account.
    Last edited by PokerDevil; 26.12.10, 15:21.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3317
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Ma mingi kuu tagasi veel sain? Millalgi hiljuti on ära canceldatud siis v?
      e: proovisin .. ei saa jah :(
      Last edited by leits; 26.12.10, 16:07.

      Comment

      • 5gww
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2010
        • 333

        #3318
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Ma mingi kuu tagasi veel sain? Millalgi hiljuti on ära canceldatud siis v?
        ju siis, ma eelmine nädal alles kandsin välja ja kõik toimis veel ilusti

        Comment

        • 50CandyJoe
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 253

          #3319
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          jube kahju, et bank transfer ära kaotati. Hea mugav oli otse panka kanda.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3320
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas metsnik Vaata postitust
            pole otseselt selle teema küsimus, kuid mis Nettelleris MB-ga võrreldes paremat on?
            Mõlemal on oma plussid ja miinused. MB-l on token aga VIP levelit on raskem saavutada. Minuteada ka limiidid peaksid olema väikesed. Omal ajal neil support oli väga aeglane ja lugedes hiljutisi kommentaare on siiani neil suht slow klienditugi. Netelleril on mul VIP level, klienditugi vastab viie minuti jooksul.

            Just eile suhtelsin netelleriga, et oli vaja konto USD-ist Eurodeks teha. Vastati viie minuti jooksul ja oma üllatuseks öeldi, et VIP liikmed võivad kahte netelleri kontot omada. Seega jääb mulle alles nii USD kui ka EUR konto. Küsiti viisakalt, et millal võime sulle helistada ja nii teha verbaalse kinnituse ära. Siis saan omale ka EUR konto VIP tasemega. Väga soliidne lahendus, sest pm. ühest kontost (USD) saab bankroll konto ja teisest siis kulutamise konto.

            Lisaks VIP liikmed saavad mingit pappi tagasi kuigi ma ei ole saanud aru, mille pealt see tuleb. Äkki miski väljavõtmiste rahad vms. tagasi. Vahepeal olid ka punktide kampaaniad, et sai nendega lotodel osaleda kus iga nädal loosit ivälja $1000 ja kuu lõpus $5000 võitjaid.

            Aga raha liigub suht aeglaselt. Kui esmaspäeval teen kande siis hiljemalt reedeks jõuab pangakontole aga uuel aastal euro siis suht suva, sest kaardiga makstes peaks minu andmetel feed puuduma.

            Aa ja kõige suurem miinus - väga kallid võrgusised transferid.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3321
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
              Ees oli paar küsimust panka kandmise kohta. Mul ka ei töötanud ja saatsin blacki supporti kirja ning öeldi, et kahjuks ei ole panka kandmine minu piirkonnas enam võimalik.

              Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

              Unfortunately the Local Bank Transfer is no longer available for your
              location. We recomend you to use alternative method for deposits or
              withdrawals. Please accept you sincere apologies for any inconvenience
              this has caused.

              Please verify your Cashier window to see the options available for your
              Full Tilt Poker account.
              Äkki tahavad litsentsi saada või keegi kolmas osapool neid nusberdab?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3322
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Leits küsis, et kuidas saada Neteller vipiks ja mis on rewardid. Vastuse leiab: http://public.neteller.com/content/en/rewards_vip.htm

                Kui ma ei eksi siis peab kandma 90 päeva jooksul (3 kuud) iga kuu vähemalt 6k USD'i. Omast kogemusest võin öelda, et see summa ei peagi olema nii suur. Põhimõtteliselt kui liigugate iga kuu 3-5K USD'i ja nii näiteks 6 kuud siis kiri neile ning uuritakse üle, kas kõlbad VIP'iks või mitte.

                Comment

                • Intzsz
                  Jube Noob
                  • Feb 2009
                  • 105

                  #3323
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Oeh, see full tilt ajab ikka hinge täis.
                  Juba kuskil oktoobri kuus olid jamad et konto blockiti ja taheti dokumente, okei suht standard.
                  Sai ära saaadetud, siis tuli välja et adressi kinnitus liiga vana. no okei see selleks oma viga tõesti, sest reeglid on kõigile ühed.
                  Aga kogu jama võttis lõpuks aega terve kuu, kuni mu konto uuesti avati, sest support vastas lihtsalt meeeletult aeglaselt 24hga vastust küll loota ei tasunud ja kirjad ei jõudnud vist üldse nendeni, vähemalt päris mitmele minu kirjale jäeti vastamata.
                  Lõpuks kui konto lahti hakkasin cashouti tegema, ja ops insta konto blocked jälle kuna nad väidavad et mu andmed fulltiltis ja MBs on erinevad, mis on ilmselge vale. Tehti siis uuesti konto lahti (obv üle 24h jälle) ja siis uuesti täpselt sama jama. Konto uuesti kinni ja et andmed on valed. No kurat ajab hinge täis kui mul on kõik õieti pandud ja neil on olemas ka tõestuseks dokumendid, no hea küll lõpuks kõik lahenes.
                  Kuni tänaseni pole probleeme esinenud, aga kui täna tegin cashouti siis canceldati ära ja kirjas jälle kirjas et mu andmed ei ole samad. See kord ei läinud konto imekombel lukku.
                  Nüüd ei julge enam uut cashouti teha pärast oota jälle supporti saamatust kuu aega ja mängimisest võid unistada.
                  Panin jälle uue kirja teele, eks uueksaastaks saab ehk vastuse.
                  Aga kuidas saab üks nii suur pokkeri tuba nii fking ässa panna kogaueg, nii vihale ajab.
                  Starsi supporti kõrval on see, vabandage väljenduse pärast aga puhas sitt. Kui eelnevalt olen küsiud, et üldse milles on asi või selgitage mulle ka palun milles probleem, õeldakse ainult sorri sorri, mis nendest sorridest kasu on kui isegi probleem ei lahene.
                  Kergem hakkas.

                  Comment

                  • Jubin
                    Bännitud
                    • Nov 2010
                    • 142

                    #3324
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kellegil veel FTPga jamad optionsite säilitamisega? Nimelt iga kord kui FTP kinni ja lahti teen et jälle kõik optionsid samad. Peab hakkama uuesti laua vaateid ja muid vilesid paika panema.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #3325
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      vaata et HEM ei impordiks tervest FTP kataloogist vaid ainult Handhistory kataloogist.

                      Comment

                      • metsnik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 462

                        #3326
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Ühe väljamaksega oli jama ning kas see, et panka ei saa kanda, on tõesti siis nii värske asi? Full Tilt pakub tšekki. USA traditsiooniline tšekimajandus on Eestist mööda läinud (õnneks). See on mingi standardne asi, mida kohalikus pangas (rasvase teenustasu eest) lunastada saab?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3327
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Jubin Vaata postitust
                          Kellegil veel FTPga jamad optionsite säilitamisega? Nimelt iga kord kui FTP kinni ja lahti teen et jälle kõik optionsid samad. Peab hakkama uuesti laua vaateid ja muid vilesid paika panema.
                          Sassil nagu oli sama jama.

                          E: või sa oledki sass? ei hakka ip checki tegema, küll see ise välja tuleb.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #3328
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Vaadake pakkumiste alt, kas boonuseid ei ole antud, mul oli igatahes 300$ boonus seal ootamas. Ma muidugi pole FTP ammu loginud ehk kõik said pühadeks :)

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #3329
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Eile ööseks ei olnud shittagi antud. Siis kui ma seal ei mänginud, iga nädal pommitasid oma boonustega. Nüüd kui mängin pole midagi :D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #3330
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                                Vaadake pakkumiste alt, kas boonuseid ei ole antud, mul oli igatahes 300$ boonus seal ootamas. Ma muidugi pole FTP ammu loginud ehk kõik said pühadeks :)
                                ainuke boonus mis nad annavad - selle pead ka ise ostma :D

                                Comment

                                Working...