Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Sellele ma juba juhtisin tähelepanu teemas "mis eestlastel viga on?": http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post293740
Ilmselgelt abiküsija ei emakeel ei ole Eesti keel ja hea, et üldse üritab. Selle peale tehakse ta maatasa.... ? Kui ISEGI leveldab las siis leveldab.
TO Atkehna: Neil on kindlald reeglid, et kuidas peavad talitama. Dokumendi mõlemad pooled, kõik nurgad paistma. Aadressi kinnitusega arve ei tohi olla rohkem kui 60 päeva vana ja samuti kõik ääred peavad paistma. See, et nende support vastab 24h+ jooksul on täiesti vana nali.
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust
Algselt postitas EestiAA
Vaata postitust
Ilmselgelt abiküsija ei emakeel ei ole Eesti keel ja hea, et üldse üritab. Selle peale tehakse ta maatasa.... ? Kui ISEGI leveldab las siis leveldab.
TO Atkehna: Neil on kindlald reeglid, et kuidas peavad talitama. Dokumendi mõlemad pooled, kõik nurgad paistma. Aadressi kinnitusega arve ei tohi olla rohkem kui 60 päeva vana ja samuti kõik ääred peavad paistma. See, et nende support vastab 24h+ jooksul on täiesti vana nali.
Comment