FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3301
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    no türra küll, see fulldild on nji jobu!! ma ka saatsin oma tokumenti pilti, kags poolt ja puha. ja siis nad tahtsid veel ja ma ei saadnud ja siis bokkeribrod aitasid, kui mölisesjin siin! subber!
    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Tähenärija.
    Sellele ma juba juhtisin tähelepanu teemas "mis eestlastel viga on?": http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post293740

    Ilmselgelt abiküsija ei emakeel ei ole Eesti keel ja hea, et üldse üritab. Selle peale tehakse ta maatasa.... ? Kui ISEGI leveldab las siis leveldab.

    TO Atkehna: Neil on kindlald reeglid, et kuidas peavad talitama. Dokumendi mõlemad pooled, kõik nurgad paistma. Aadressi kinnitusega arve ei tohi olla rohkem kui 60 päeva vana ja samuti kõik ääred peavad paistma. See, et nende support vastab 24h+ jooksul on täiesti vana nali.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3302
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Õpi esmalt kirjutama ... sa ei pea igale poole entereid taguma, kursor läheb ise järgmisele reale, kui su esimene rida on täis kirjutanud. Näe ...

      Comment

      • renkas
        Räme Fish
        • Jul 2009
        • 24

        #3303
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Õpi esmalt kirjutama ... sa ei pea igale poole entereid taguma, kursor läheb ise järgmisele reale, kui su esimene rida on täis kirjutanud. Näe ...
        Probleem lahendatud.

        Comment

        • kmatser
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • May 2010
          • 51

          #3304
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          kellegil veel probleeme FTP-s Unet depositi kasutamisel? Teist päeva ütleb juba et not available ....

          Comment

          • metsnik
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 462

            #3305
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Ka väljamakse venib ja venib (küll Moneybookersisse, mitte panka).

            Comment

            • armand0
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 358

              #3306
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              mu sõbral oli sama probleem.


              Rb tulemine venib kah jälle.

              Comment

              • metsnik
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 462

                #3307
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Rakeback tuli ära, kuid väljamakse ootab juba 3 päeva. Ei tea, kas jõulude aegne alamehitatus või tehnilised probleemid või mõlemad kokku, aga lubadustest (24-48 tundi) võiks ju kinni pidada...

                või siis neid üldse mitte anda

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3308
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                  Rakeback tuli ära, kuid väljamakse ootab juba 3 päeva. Ei tea, kas jõulude aegne alamehitatus või tehnilised probleemid või mõlemad kokku, aga lubadustest (24-48 tundi) võiks ju kinni pidada...

                  või siis neid üldse mitte anda
                  Kindlasti jõulud pikendavad väljamakseaega aga samas nende viimane "serveri" crash lükkas mul netelleri wihtdraw meetodi oma 12-neks tunniks maha ja panga oma vähemalt 20h+ tundi. Rohkem ei ole checkanud

                  Comment

                  • metsnik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 462

                    #3309
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    pole otseselt selle teema küsimus, kuid mis Nettelleris MB-ga võrreldes paremat on?

                    Comment

                    • Karel
                      Räme Fish
                      • Dec 2010
                      • 2

                      #3310
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Sooviks tellida 500 chipiga kohvrit FTP store´ist. Seal on kaks varianti pakkuda... ons neil mingit vahet ka?
                      ... ja kui kiirelt postitus tavaliselt kohale jõuab?

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #3311
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Eestisse ei saadeta 500 chipiga kohvreid, ainult 300-ga. Kui stores ringi vaatad, siis pane linnuke üles paremasse nurka "my country". Denomination variant on chipidele pealekantud väärtustega 1, 5, 25 jne., teine on ilma. Paki kohalejõudmise aeg kõigub tavaliselt 3-8 nädalani. Mul ükskord tuli isegi 15 päevaga, aga see on väga haruldane juhus.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #3312
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          mul on 5 päeva ironmani medalist puudu.. kas ma peaks need päevad kuidagi ostma et saada suuremat boonust?

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #3313
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Osta saad max 4 päeva kuus. Ma arvan, et sa peaksid hoopis mängima, kuu lõpuni on veel 7 päeva

                            Comment

                            • metsnik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 462

                              #3314
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ma ei tea, palju see lisaks maksma läheb ja kas FTP lubab asju suvalistele aadressidele tellida (äkki lubab), siis www.netikuller.ee aadressile tellides ja sealt Eestisse saatmine peaks ka nende kaupade puhul iseenesest ju toimima, mis mõeldud US only.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #3315
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                                Ma ei tea, palju see lisaks maksma läheb ja kas FTP lubab asju suvalistele aadressidele tellida (äkki lubab), siis www.netikuller.ee aadressile tellides ja sealt Eestisse saatmine peaks ka nende kaupade puhul iseenesest ju toimima, mis mõeldud US only.
                                Väga omapärane lahendus, aga see maksab ilmselt liiga palju raha, et see ära tasuks.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...