FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Peedu
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 179

    #3136
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ei tea, kas see tavamemberitele ka kehtib?

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #3137
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      hui

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #3138
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        We do at the moment offer a concierge service, where if an item is unavailable in our store in your country of residence, it is possible to make a purchase of the item locally, approved by our store, once you send in price and details of the item, prior to purchase.

        If you are interested in doing this, please write back to us with the relevant details.

        Kysisin miks xboxe jms ei ole, seega saab pohmst post osta, neile tsekk ja siis saadavad sulle klotsi.

        Uurin palju 1 punkt v22rt on vms
        Ma selle järgi saan aru, et kui asi on müügil nende poes, aga lihtsalt ei saa oma elukohta tellida (näiteks mingi Zimbabwe grinder tahab endale LCD telekat tellida, mida muidu ainult US/EU/UK shipitakse).

        Või küsisid täpsustust, et saad põmst midaiganes osta (näiteks xbox) ja siis kannavad esitatud tseki alusel sulle selle summa kontole ja iga kantud 4 dollari eest võtavad maha 1000 punkti?

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #3139
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          nende poest ikka ainult vast :O
          Last edited by Char; 11.12.10, 07:40.

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #3140
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            ma saan just aru, et võid osta eestist mingi asja, neile tseki esitada ja siis see hüvitatakse. kas 4 taala 1000 punkti kohta vähe ei ole? kuskilt on nagu meelde jäänud, et 1000 punni on väärt 5 taala.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3141
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
              ma saan just aru, et võid osta eestist mingi asja, neile tseki esitada ja siis see hüvitatakse. kas 4 taala 1000 punkti kohta vähe ei ole? kuskilt on nagu meelde jäänud, et 1000 punni on väärt 5 taala.
              nii tea peaks olema jah

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #3142
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Mina sain ka aru, et hüvitavad tseki alusel asja maksumuse

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #3143
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  eem.. saan poest viina VIP punktide eest osta?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3144
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    vaevalt et nad sul juustu arveid viitsivad pidevalt hyvitama hakata :D Aga ala kuui mingi teleka/arvuti etc suurema asja ostad, siis nii on jah .. kuigi boonus ostest poest tuleb kasumlikum imo.. nad andsid 4$ 1k punkti eest. 1k boonus võttes tuleb 4.17$ 1k punkti v22rtuseks. Obv mgr hit ka veel

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #3145
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      vorsti ostes tuleb ka MGR hit?

                      2+2s ostetakse 1k punkti 3.6$.
                      mis süsteemid seal on? MGR hit kh?

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #3146
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Kõigepealt pead neilt enne nõusoleku saama, saates eelnevalt osta soovitava asja hinna ja muud andmed.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #3147
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          vorsti ostes tuleb ka MGR hit?

                          2+2s ostetakse 1k punkti 3.6$.
                          mis süsteemid seal on? MGR hit kh?
                          obv mgr hit, sa tellid asja lihtsalt teise inimese aadressile ju.. Niimoodi nad ostavadki neid "punkte"

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #3148
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            vaevalt et nad sul juustu arveid viitsivad pidevalt hyvitama hakata :D Aga ala kuui mingi teleka/arvuti etc suurema asja ostad, siis nii on jah .. kuigi boonus ostest poest tuleb kasumlikum imo.. nad andsid 4$ 1k punkti eest. 1k boonus võttes tuleb 4.17$ 1k punkti v22rtuseks. Obv mgr hit ka veel
                            + raha välja kandmisel tuleb MGR hit. See on ikka küll mega debiilne. Kui ma kunagi kogu rolli välja kannan, siis grindiks tükk aega seda hitti tagasi kui tahaks uuesti FTP-s mängima hakkata.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3149
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Krt kui ma 4k cashoutisin ei tundundki see Hit vist v2ga jube .. kuigi augusti rb oli sitaks v2ike :D

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #3150
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Hmm.. really? Pole küll seda kunagi tähele pannud, kuigi alles sai suht palju välja kantud.

                                Ja ütlen ka veel seda, te Black Card support on N-U-T-S!

                                Comment

                                Working...