FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #3121
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Aga minu küsimusele tuli 2 vastust mis on vastandlikud, seega kus peitub tõde?
    Obv on igal saidil fishe.

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #3122
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      kõik olenebki kellaaegadest üldiselt, aga sinu pakutud kellaaegadel peaks ftps vähemalt hea seis olema, ftps k6ige nitisem ja mõttetum aeg mingi hommikul 9st päeval 3-4ni. mulle vähemalt tundub nii. praegu ntx vaatan 80% laudades 4-5 rämedat nitti.

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #3123
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        muidugi see ei tähenda, et need ftp nitid ja regid sitad mängijad ei oleks :)

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #3124
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Tänud Marek

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #3125
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Aga mis on kõige parem on see, et "regularid"(6-max) lähevad happy hour-i ajal oma +1% rakebacki huntima, waiting listid on muu ajaga võrreldes pikad ja lauad sitad. Peale happy h.'it nad aga kaovad ja mulle jääbki rohkem. Jääb rohkem fishe, et oma rakebackile 200% lisa saada.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3126
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              We do at the moment offer a concierge service, where if an item is unavailable in our store in your country of residence, it is possible to make a purchase of the item locally, approved by our store, once you send in price and details of the item, prior to purchase.

              If you are interested in doing this, please write back to us with the relevant details.

              Kysisin miks xboxe jms ei ole, seega saab pohmst post osta, neile tsekk ja siis saadavad sulle klotsi.

              Uurin palju 1 punkt v22rt on vms

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #3127
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                päris hea

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #3128
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Tegin fulli local bank transferi kaudu depo .(swedist).
                  Aga pold kuhugi panna neid Switch ja IBAN-i koodi(Nii et jätsin panemata need.)?,ning veel REFERENCE koodi panin selgituse alla kuna pold kuhugi seda panna .

                  keegi oskab öelda kas nüüd ültse on oodata raha fulli ?.
                  olen paar tundi tiksund ja vahtind fulli bankrolli aga midagi pole muutund .

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #3129
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Imo ilma nende koodideta ei tohiks Su ülekanne sooritatud olla..

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #3130
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                      Tegin fulli local bank transferi kaudu depo .(swedist).
                      Aga pold kuhugi panna neid Switch ja IBAN-i koodi(Nii et jätsin panemata need.)?,ning veel REFERENCE koodi panin selgituse alla kuna pold kuhugi seda panna .

                      keegi oskab öelda kas nüüd ültse on oodata raha fulli ?.
                      olen paar tundi tiksund ja vahtind fulli bankrolli aga midagi pole muutund .
                      paar päeva tuleb üle, nüüd nädalavahetusel nagunii vast ei tule, niiet estmaspäev, teisipäev

                      Comment

                      • Platinum
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 248

                        #3131
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Miks seda rakebacki tilgutatakse? eelmine kuu ammu läbi aga rahasi ära ei suudeta kanda.

                        Comment

                        • Murdock
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 690

                          #3132
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Sain täna küll RB fulltiltrakeback.com-ist

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3133
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Ma saan alati igal reedel..

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #3134
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              ka pole RB-ga proble

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #3135
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Blackmembrid kes tahavd "teenust" kasutada, info teile:

                                Kood:
                                Hello Raido,
                                
                                Thanks for your inquiry.
                                
                                In transactions such as these the conversion rate is 250 FTPs to US$1, so 1,000 FTPs would equal US$4.
                                
                                If there's anything else we can help you with, please let us know. We're always here to help.
                                
                                Regards,
                                
                                Mark
                                
                                Full Tilt Poker Support

                                Comment

                                Working...