FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kip
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 256

    #3001
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kahjuks pole asi selles.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #3002
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Võib tegu olla dns problaga.

      Comment

      • kip
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 256

        #3003
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        mmm eiei mul dns muudetud ja värki aga no vot ei lase ikka.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #3004
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          eriti hea on see 15 ja 20 päeva tasemete teema.. sest siiani ma ei viitsinud ironi taset ainult seepärast ära teha, et fcking 25 päeva hooramist... enamik päevasid kui mängin on mul üle 500 punktised päevad.. seega nüüd need 15-20 päeva teha nohu ironi leveli jaoks..

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #3005
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Ma viitsisin need 25 päeva ära teha küll, aga mängu kvaliteet ilmselgelt kannatas selle all, kui mingi pohmas peaga või kiiruga enne välja minekut oli vaja 250 pointsa kiirelt ära kütta.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #3006
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas kip Vaata postitust
              mmm eiei mul dns muudetud ja värki aga no vot ei lase ikka.
              Ma ei tea, kas see on päris see, kuid see on seal vist kuidagi lingitud IEga ehk ka nende turvaseadmetega. Ehk mine ja tõmba IEs turvaseaded maha/alla (see cookies ja sitt) ning siis käivita programmid uuesti ja proovi siis.

              Comment

              • bJako
                Jube Noob
                • Dec 2009
                • 114

                #3007
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas tsh Vaata postitust
                desire peal üle tele2 3g jookseb eriti hästi ja mingit dnsi jama ka ei ole ning 'keelatud' lehtedele saab browseriga ligi. Kui wifi'sse lähen siis on kaput
                Mul ka HTC Desire ja jookseb kenasti küll. Aga Elisa 3G peal Elisa DNS-id ei lase ligi.
                Lahenduseks on VPN ühendus koduarvutisse ja koduvõrku, kus DNS paigas nagu vaja.

                Ettevaatust sellega, ma katsetasin ka paar korda mängurahaga ja äkki märkasin, et FT saldo on kõvasti paigast ära. Tellisin handhistory ja selgus, et olin mänguraha asemel kogemata 10 min NL100 lauas olnud ja lammutanud.
                $+77 õnneks.

                Hud'i ainult pole :-)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #3008
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  1000 punktise päeva pealt tuli naksti 5 medalit lisaks..

                  EDIT: EMT 3G ei lase ka ligi.. ühendus serveriga puudub.. ja ma pole veel ikka läbi hammustanud seda miks süsteemne dhcp DNS serverte scripti modimine peale restarti kaotsi läheb...
                  Last edited by Rage; 03.12.10, 14:57.

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #3009
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    1000 punktise päeva pealt tuli naksti 5 medalit lisaks...
                    Try Spin & Go – our fast 3-player game with prizes up to $1,000,000. New players can also claim a Welcome Offer. Terms apply.


                    1000 punni - 5 medalit
                    2000 punni - 15 medalit

                    20 medalit päevas on hetkel maksimum

                    20*30 = 600 = 120$ kuus lisaks eriti tõsistele grinderitele.

                    Pole paha FTP, kiidame.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #3010
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      kellegil RB üle on tulnud?
                      (eriti neil,kellel eelmine nädal ka üle ei tulnud*)

                      Comment

                      • JohnnyDolce
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2009
                        • 454

                        #3011
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas noname Vaata postitust
                        kellegil RB üle on tulnud?
                        (eriti neil,kellel eelmine nädal ka üle ei tulnud*)
                        Eelmine nädal oli korras, nüüd pole tulnud.

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #3012
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas noname Vaata postitust
                          kellegil RB üle on tulnud?
                          (eriti neil,kellel eelmine nädal ka üle ei tulnud*)
                          Pole mitte mingit rakebacki saanud. Ei see nädal, ega eelmine. BS.


                          Endal selline küsimus, et kui ma tellin FTP'st chip case'i , et kas mingit tollimaksu või mingit muud jama ei kaasne sellega? Tuuakse kohale ja korras? (kaardipaki tellisin, selle sain ka korralikult, aga see kast kaalub lihtsalt veits jne.)

                          Comment

                          • H2O
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 362

                            #3013
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Ise pole kah RB saanud ei eelmine nädal, ja praegu siiani pole kah veel üle tulnud.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #3014
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Raketherake oma tuli üle 1-2h tagasi.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #3015
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Ummmmmmmm, tahtsin Chip case'i tellida, aga nüüd ütleb, et shipitakse ainult kanadasse ja US and A'sse Mingi võimalus , et suppordiga rääkides saadavad Eestisse ka ikka? Üks tuttav minuteada sai vist.

                                E: huiavad ja lasevad vist ainult 300 chipi üle tuua
                                Last edited by TaistoJ; 03.12.10, 17:19.

                                Comment

                                Working...