Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
2h kestis aint
muideks varsti mingi uus kampaania neil... jaanuaris saad boonuse vastavalt sellele mis ironmani tase on olnud juulist jaanuarini... iga kuu eest mingi boonus ja max on ironmanidel saada 600 tolci... ise kahjuks pretendeerina ainult vist novembri ja detsembriga silverstarina... aga asi seegi
Algselt postitas noname
Vaata postitust
muideks varsti mingi uus kampaania neil... jaanuaris saad boonuse vastavalt sellele mis ironmani tase on olnud juulist jaanuarini... iga kuu eest mingi boonus ja max on ironmanidel saada 600 tolci... ise kahjuks pretendeerina ainult vist novembri ja detsembriga silverstarina... aga asi seegi

Comment