FullTilt - probleemid ja küsimused
Collapse
X
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Eile laekus omalegi lampi mingid dollarid kontole... Nüüd uurisin asja ja leidsin järgmise kirja:
"The Full Tilt Poker Security department has recently concluded an extensive investigation and we have determined that some of your opponents were in violation of our site terms.
We have permanently closed all of the offending accounts. In cases of proven cheating, 100% of the confiscated funds are returned to the players who were victimized. The reimbursement calculation is based on the number of tournaments or hands played against the offending players, and the amount won or lost against them.
We have determined that you are entitled to a refund of $16.82 which will be placed in your account in the next 72 hours.
For a number of reasons, we are unable to provide any other additional information regarding this case, including the players involved and the game type where it occurred. We thank you for your understanding in this regard. The vigilance of our players in reporting suspicious behavior is an important addition to our ongoing diligence against unethical conduct, and we carefully investigate every concern of suspicious activity.
If you believe you have witnessed unfair play at our tables, please don't hesitate to contact us at security@fulltiltpoker.com. If there is any other way we can be of assistance, please let us know.
Full Tilt Poker Security"
Kulub marjaks ära:)
Huvitav, kui paljud FTP mängijad raha tagasi võisid saada?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
ei t66tand ... imelik nyyd sain kuidagi panna (salvestasin mb lehel parooli ja username) aga proovin logida ytleb, et sellist username or passwordi meie baasis ei esine...kuigi mul raha juba seal acci.Algselt postitas WIN Vaata postitustKas se pole see jam, et paned liiga suure summa deposse, arvesta vahelt tasudega, proovi depoda mõned dollarid vähem vms ?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
jess, sain ka 1,5bi. huvitav, kas saab teada ka konto nimed, mis kinni pandi?"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
BUMP! kiirelt vastust vaja, on keegi local bank trannyga hiljuti cashoutinud?Algselt postitas WIN Vaata postitustKindlasti kõsitud ja kusagilt läbi käinud teema, kas local bank transferiga tuleb raha üle , ses suhtes et mingit EMTA ja sellist jama ei tule? ja kaua läheb ?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Siiani pole kellegil tulnud aga kunagi ei või teada.Algselt postitas WIN Vaata postitustBUMP! kiirelt vastust vaja, on keegi local bank trannyga hiljuti cashoutinud?
Kindlasti enamus seda võimalust kasutab.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
ei tule, vähemalt kohe mitte.
Ma pole elus ühtegi e-walletit kasutanud. Kõik liikumised läbi krediitkaardi teinud ja usun, et pole ainuke Eestis. Kui sa ei liiguta summasid 5k daalasid + iga kuu, siis ma ei usu, et sa kedagi kotid
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Kandsin SEB-st Starsi umbes 600 taala 1,5 kuud tagasi, et reload boonust hoorata. Midagi ei ole juhtunud seni.Algselt postitas WIN Vaata postitustBUMP! kiirelt vastust vaja, on keegi local bank trannyga hiljuti cashoutinud?
Comment
Comment