FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2566
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    :D :D

    ma keskmiselt ootasin bodogist ühte kirja 1.5 nädalat kui konto blockis oli.

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #2567
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      cashoudil vaja saata dokist pilti... ei taha saata, kysimus, kas saan sisse kanda niisama raha ja pärast buddytransaga v2lja kanda raha kui vaja ilma dokist pilti saatmata?

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #2568
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Ma polnud ca 2 kuud mänginud FTPs. Vaatasin seda Eesti FTP rb lehte, seal näitab üldse miinuseid nüüd. WTF? :D

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #2569
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Sass Vaata postitust
          cashoudil vaja saata dokist pilti... ei taha saata, kysimus, kas saan sisse kanda niisama raha ja pärast buddytransaga v2lja kanda raha kui vaja ilma dokist pilti saatmata?
          mul küll ei küsinud ühegi cashoudi ajal dokist pilti. ma ka ei tahtmud pilti saata, hirmsasti kartsin, sest olen nii rõve grinder-bisvinninägu. Mis sinu probleem muidu on sass?

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #2570
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            mul küll ei küsinud ühegi cashoudi ajal dokist pilti. ma ka ei tahtmud pilti saata, hirmsasti kartsin, sest olen nii rõve grinder-bisvinninägu. Mis sinu probleem muidu on sass?
            konto pole minu nimel ja 6ige omanik ei taha teatud p6hjustel pilti saata dokist netti

            Comment

            • valustyng
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 450

              #2571
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              kellegil mõnda kena custom table modi pole tasuta jagada:)?

              Comment

              • ReinZ
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2010
                • 43

                #2572
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                kellegil mõnda kena custom table modi pole tasuta jagada:)?

                Comment

                • vass
                  Jube Noob
                  • Jan 2010
                  • 181

                  #2573
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  küsiks siis ikkagi suuremate grindijate käest et palju see FTP poolne reigimõõtmismuudatus Teie rakebacki mõjutas??? Millisesse % vahemikku see jääb umbes ( 15-20, 20-25 vms)?

                  Comment

                  • tonis
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 334

                    #2574
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                    kas mitte nii ei ole et igal ajal saab FTP teha sinu arvutist print screeni ja vaadata mis pgr seal jooksevad jne.

                    ja kui sul HUDis rohkem käsi kui peaks siis saadki tavaliselt hoiatuse.(?)
                    A jaaa , kas FTP's pole datamain lubatud? Vanasti nagu oli?

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #2575
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      kas see jutt vastab t6ele et first depo boonus tuleb RB arvelt v?

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #2576
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Jah, Sass, tuleb küll. Ja kuna nüüd rakebacki saad vastavalt panusele, siis tõenäoliselt RB-d ei saagi boonuse vabastamise ajal.

                        Comment

                        • 5gww
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 333

                          #2577
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          lihtsalt huvipärast küsin ühe küsimuse, et kui päeval mängib ca 40k inimest, siis on kuskil 25k lauda,,aga kui õhtul mängib ca 100k inimest, siis on ainult mingi ca 33k lauda, kuidas see nii on, et mägijate arv on üle 2x suurem, aga laudade arv tõuseb ainult natukene? vb vastus on väga lihtne aga ma preagu ei saa pointile pihta:D

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #2578
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas 5gww Vaata postitust
                            lihtsalt huvipärast küsin ühe küsimuse, et kui päeval mängib ca 40k inimest, siis on kuskil 25k lauda,,aga kui õhtul mängib ca 100k inimest, siis on ainult mingi ca 33k lauda, kuidas see nii on, et mägijate arv on üle 2x suurem, aga laudade arv tõuseb ainult natukene? vb vastus on väga lihtne aga ma preagu ei saa pointile pihta:D
                            sest suurenevad küll kõikide laudade arvud, aga järelikult ikka ringgame lauad, mby sixmax lauad jne , ehk lauas on 6-9 mängijat

                            seega kui inimesi tuleb 20 juurde, laudu tuleb äkki 3

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #2579
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas 5gww Vaata postitust
                              lihtsalt huvipärast küsin ühe küsimuse, et kui päeval mängib ca 40k inimest, siis on kuskil 25k lauda,,aga kui õhtul mängib ca 100k inimest, siis on ainult mingi ca 33k lauda, kuidas see nii on, et mägijate arv on üle 2x suurem, aga laudade arv tõuseb ainult natukene? vb vastus on väga lihtne aga ma preagu ei saa pointile pihta:D
                              Kui oletada et need 60k mängijat, kes õhtul juurde tulevad, mängivad igaüks eraldi lauas 6-maxi, tuleb juurde 60k/6=10k lauda. Enamvähem.

                              Comment

                              • WIN
                                FPP Pro
                                • Feb 2010
                                • 275

                                #2580
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Äkki keegi viitsib aidata.?!
                                Lugu selline ,et FTPsse 1le nimele teind 2 kasutajat, millest algse unustasin ära no ja mängisin hilisema kasutajaga kuni FTP märkas seda ning bankroll shipiti vanale kasutajale. Väga hea tundub et kõik korras kuid enam MB kaudu deposi teha ei saa ja see tähendab et withrawaleid teha ei saa.
                                Abipalve oleks siis, et kas kellegi usaldatava kaudu siit foorumsit saaks ehk raha välja võtta pangakontole. ( minuftp user - transfer funds sinu FTP user - withraw - minu pangakonto ).
                                Kuna koolivaheajaga kaasneb järgmisel reedel pidu, siis oleks rahhi vaja selleks ajaks.
                                edasi siis kanna rolli netellerisse ja siis saan FTPga ilusti edasi tegutseda koos ja õnnelikult, aga see jutt on juba teemast mööda veits.
                                So please! kas keegi saab aidata?
                                Last edited by WIN; 14.10.10, 15:57.

                                Comment

                                Working...