FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #2551
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kas take2 ajal saan veel lisaks 2x FTP punkte, kui olen black card member? Et siis 1000 iron mani punkti = 4000 FTP punkti ? :O:O
    Ei saa, kokku saad 3kordselt ilmselt, 2x Black Card + 1x Take 2 eest.:) Nagu praegu saad Happy Hour ajal 3x mitte 4x punkte.

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #2552
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
      Kas take2 ajal saan veel lisaks 2x FTP punkte, kui olen black card member? Et siis 1000 iron mani punkti = 4000 FTP punkti ? :O:O
      take2 peaks olema ainult 2 laua kohta, kui mängid rohkemaid laudu, siis ülejäänud laudadel tavalised punktid.

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #2553
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
        take2 peaks olema ainult 2 laua kohta, kui mängid rohkemaid laudu, siis ülejäänud laudadel tavalised punktid.
        Seal on öeldud, et atleast 2 tables.

        Comment

        • altzie
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 169

          #2554
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          lihtsalt saad topeltpunkte kahe laua eest, kus teenid enim punkte - mängi kas või 16lauda.
          peaks nii olema vist

          Comment

          • jott
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 183

            #2555
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas altzie Vaata postitust
            lihtsalt saad topeltpunkte kahe laua eest, kus teenid enim punkte - mängi kas või 16lauda.
            peaks nii olema vist
            Õige jutt

            Comment

            • Intzsz
              Jube Noob
              • Feb 2009
              • 105

              #2556
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              FTP pani mu konto kinni mõniaeg tagasi.
              Sai saadetud ID ja adressi tõestavad pildid.
              Nüüd sain vastuse, et mu konto jääb suletuks kuni on välja selgitatud kas ma olen kasutanud keelatuid programme botte vms. Ehk siis mind kahtlustatakse, et olen rikkunud nende tingimusi vms.
              Endale tuleb see väga suure üllatusena ja ei tea millest selline asi üldse tulla võis.
              Äkki keegi oskab midagi õelda või on millegi sellisega varem kokku puutunud.
              Lisan siia kirja ka mis FT mulle saatis.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #2557
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                http://www.fulltiltpoker.com/prohibited_programs - kas kasutasid siis mõnda neist?
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Intzsz
                  Jube Noob
                  • Feb 2009
                  • 105

                  #2558
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  EI , peale hemi pole mittte ühtegi programmi kasutanud.
                  Kui nüüd PTR kõrvale jätta, aga seda kasutavad ju enamus mängu kõrval ja kas neil on üldse kuidagi võimalik see kindlaks teha et ma seda mängimise ajal kasutanud olen?

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #2559
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    ostsid PTR HH ehk?

                    Comment

                    • tonis
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 334

                      #2560
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kuidas nad seda muidu kontrollida saavad, kas kasutad PTR HH`? Ja on seda kudagi näha kui mängimise ajal PTR lahti on olnud?

                      Comment

                      • Intzsz
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 105

                        #2561
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Mitte ise PTRist vaid foorumi kasutaja käest ja ka läbi PM ainult.
                        Võimatu et nad seda kuidagi teada saaksid.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #2562
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          kas mitte nii ei ole et igal ajal saab FTP teha sinu arvutist print screeni ja vaadata mis pgr seal jooksevad jne.

                          ja kui sul HUDis rohkem käsi kui peaks siis saadki tavaliselt hoiatuse.(?)

                          Comment

                          • Intzsz
                            Jube Noob
                            • Feb 2009
                            • 105

                            #2563
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            kas mitte nii ei ole et igal ajal saab FTP teha sinu arvutist print screeni ja vaadata mis pgr seal jooksevad jne.

                            ja kui sul HUDis rohkem käsi kui peaks siis saadki tavaliselt hoiatuse.(?)
                            Isegi kui see nii peaks olema siis mina oma teada küll ühtegi hoiatust saanud pole ja konto lendas kohe blokki.
                            Kõige parem on asja juures see, et mulle ei tulnud ühtegi kirja miks konto blocked on, vaid pidin ise uurima miks see nii on.

                            Comment

                            • tonis
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 334

                              #2564
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Endal hetkel sama jama :D
                              Ükspäev ei saand lihtsalt sisse ning pidin ise uurima hakkama mis jama on. Ja igale kirjale ootan ka vastust poole päeva vähemalt.

                              Comment

                              • Intzsz
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 105

                                #2565
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Ma juba täna hommikul vihastasin FT peale ja panin ühe krõbedama kirja teele vihast.
                                Saatsin neile mitu korda oma asju ja nad ei suutnud mulle vastata 48h jooksul ja kui uuesti saatsin siis sellele kuidagi suutsid mingi pika aja peale vastata.
                                Aga minu meelest suht häbiväärne et support ei suuda 48h jooksul sulle vastust anda. Viimasele kirjale sain vastuse mingi 44hga.
                                Võrreldes starsi supportiga puhas cräppp

                                Comment

                                Working...