FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2536
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kuidas l2pakast noted saaks lauaarvutisse? mingi fail vaja kopeerida?

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #2537
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      ftp kaustas leits.xml

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #2538
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
        Kas sa seda arvestad, et reedel makstavat rakebacki arvestatakse eelmise nädala teisipäevast käesoleva nädala esmaspäevani?
        Hmm, ma sellega pole kursis tegelikult...
        Alati olen arvanud, et minu affiliate (PokerStrategy) maksab perioodi eest reedest-neljapäevani. Aga kui isegi peaks nii olema, siis ei tohiks ikka kalkulatsioonides viga olla, sest periood teisipäev-esmaspäev oli täpselt sama volüümikas.

        Eks järgmine reede saan kinnitust, kas tegin kusagil suurema eksituse või ikka on enam-vähem nii, nagu mu arvutused mulle kinnitasid.

        Comment

        • Marks111
          Jube Noob
          • Nov 2008
          • 111

          #2539
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Mida teha kui tahan läbi fulltiltpoker rackback saidi liituda aga arvutis juba full tilti soft olemas. Seal on kirjas et peab läbi selle lingi tõmbama sealt softi. Kas piisab ainult vana softi uninstallimisest või on vaja veel midagi teha?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #2540
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            blackmemberi support on kyll nuts ,. nagu stars imo juba ... testiks küsisin mis ilm tallinnas on, sain vastuse 15 minutiga

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #2541
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
              Kas piisab ainult vana softi uninstallimisest või on vaja veel midagi teha?
              Ainult uninstallist ei piisa. Pead ka kõik küpsised kustutama. Kõige kindlam oleks ccleaneriga arvuti üle käia.

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #2542
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
                Mida teha kui tahan läbi fulltiltpoker rackback saidi liituda aga arvutis juba full tilti soft olemas. Seal on kirjas et peab läbi selle lingi tõmbama sealt softi. Kas piisab ainult vana softi uninstallimisest või on vaja veel midagi teha?
                Uninstall FTP-le, kustuta kõik cookied brauserist ära ja tee arvutile restart. Üldiselt oleks veel parem, kui sa saaksid registreerimist teha läbi mõne sellise arvuti, kus pole FTP kodukal käinud ega FTP-d installinud.

                Küsi abi, kui vaja on.

                Kui FTP kohta juba rääkida, siis viimasel ajal on nad muutunud väga nahaalseteks affiliatede suhtes. Näiteks oled regatud läbi sõbra rakeback lehe ja saadad FTP supporti kirja ala "Kus mu rakeback on?" vms. Nemad saadavad sulle vastu kirja koos tekstiga, et MINE PAREM SAADA AVALDUS "SIIA" SAIDILE JA SAAD KENASTI RAKEBACKI KIRJA!

                See "SIIA" sait on nende enda oma, mis on eriti haige.

                Comment

                • jossjoss
                  Räme Fish
                  • Oct 2010
                  • 4

                  #2543
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  oskab keegi aidata, kuidas 40$ baltic freerollile ligi pääseda? kui viimati mõned kuud tagasi seda mängisin polnud registreerimisega mingeid probleeme, nüüd ei saa ei proxide ega Ip hiderigagi ligi...

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #2544
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    kui teen full tildist cashoudi kas fulltilt kysib mingit pilti ka dokumendist vms? ja kaua cashout tuleb MBsse?

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #2545
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kas see uus rake'i jaotus RBd ka kuidagi mõjutab?

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #2546
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #2547
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Sass Vaata postitust
                          kui teen full tildist cashoudi kas fulltilt kysib mingit pilti ka dokumendist vms? ja kaua cashout tuleb MBsse?
                          Minul ei küsinud.
                          Cashout on paar tundi (esimesed korrad läks 1-3 päeva). Hiljuti tegin õhtul ja läksin magama, hommikuks oli ära tulnud ilusti.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #2548
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                            Minul ei küsinud.
                            Cashout on paar tundi (esimesed korrad läks 1-3 päeva). Hiljuti tegin õhtul ja läksin magama, hommikuks oli ära tulnud ilusti.
                            Mul oli ka alguses mitmel korral 3 päeva, aga viimasel korral läks umbes... 2 minutit:)

                            Comment

                            • Intzsz
                              Jube Noob
                              • Feb 2009
                              • 105

                              #2549
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                              Minul ei küsinud.
                              Cashout on paar tundi (esimesed korrad läks 1-3 päeva). Hiljuti tegin õhtul ja läksin magama, hommikuks oli ära tulnud ilusti.
                              Ma ka mingi kolm neli korda cashoutinud, kõik korrad läinud 3päeva ja viimane cashout mis tegin ootasin 3 päeva siis support pani accounti kinni ja ei saatnud isegi kirja miks.
                              Pidin ise välja uurima et tahavad ID ja adressi kinnitust.
                              Sai siis kõik ära tehtud ja saadetud, ootasin üle 48h (24h) jäi selles nvsse.
                              Ja ei saanudki vastust saatsin uuuesti kirja koos vajalike asjadega siis vastati et adressi kinnitav dokument ei tohi olla vanem kui 60päeva. mul oli 75päeva.
                              Ja nüüd sai jälle uus kiri teele panudud ja ootan et ehk nüüd on kõik okei, pole juba terve nädala sellepärast mängida saanud.
                              Aga sul on võimalus neile ise ka need pildid ära saata et nad ei hakkaks sult neid küsima kui sa cashoutid vms.

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #2550
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kas take2 ajal saan veel lisaks 2x FTP punkte, kui olen black card member? Et siis 1000 iron mani punkti = 4000 FTP punkti ? :O:O

                                Comment

                                Working...