FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2386
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Ja punktid tulevad olenevalt mängustiilist? Mina sain aru, et rake'i hakkad maksma dealt meetodil. Tehke jobule puust ja punaseks. Vb on mu punktide arvutusel lihtsalt väike sample siis.
    no kui sa foldid kõik käed, sis sa ei maksa raket, kui sina isiklikult paned potti 5 dollarit, siis sina maksad rake sellest 0,05*5 ja saad rakebacki 0,05*5*0,27

    vanasti oli nii, et kui sina foldisid käe ja 3 kutti lähevad allin ja pot on 30 dollarit, sis sina saad sealt rakebacki 30/10*0,05*0,27 ehk rake jagunes kõigi vahel ära, kes ringis istuvad

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #2387
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kui varem sai iga mängija kellele kaardid jagati 1 punkti rakeks võetud dollari eest, siis nüüd saab 10 punkti laua kohta. Kui full ringis 9 mängijat käes, siis 1,1 punkti, aga kui näiteks 4 sitsis audis, siis 2 punkti nägu jne. Seega punkte saab igaljuhul rohkem ja see, et sa nüüd sellise sample peale vähem said on tingitud ainult sellest, et potid olid väikesed.
      Rakebacki puhul on aga tõesti kommunismi ajad möödas ja igaüks saab RB-d vastavalt enda panusele.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #2388
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        No selge pilt, siis on sample viga lihtsalt. Aga selles suhtes olin ma ikka õigesti aru saanud, et 10 punkti antakse laua peale ja olenevalt siis kas lauas on 2-3-4-5-vms arv inimesi jagatakse see nende vahel ära.
        Kõik selge.

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #2389
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          keegi teab mis lisahüved fulltiltrakeback.com vip liikmel on?
          maksin eelmine kuu 2658$rake aga ikka ei saanud vipiks.
          miski rakerace, aga et seal toppi saada pead obv ca 15k rake maksma, teineasi et saab mingeid punkte, mida saab daaladeks vahetada kui teatud summa koos.. kui õigesti mäletan siis 5k punkte oli 50 daala vms.

          Comment

          • MartinGarcia
            Grinder
            • Nov 2009
            • 517

            #2390
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Küsimus rakebacki kohta.Sai kunagi ammu umbes konto tehtud ja rakebackist ei teadnud midagi.On üldse võimalik saada ka veel rakebacki sinna kuidagi.Lugesin mingit postitust et raketherake kodukalt saab.Tiirutasin seal ja ei saanud küll sotti kas selline asi on võimalik või ei.Ühesõnaga keegi oskab kaasarääkida siinkohal?

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #2391
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Vaata www.rakebackpros.com sealt kaudu peaksid saama rakebacki niiviisi. Regamisel pead panema, et sa ei kasutanud nende boonuskoodi.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #2392
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                TaistoJ, kas sellelt lehelt saab olemasolevale ftp kontole ka rakebacki?!
                E: Lugesin, et vist saab isegi ?! Anyway, nad vist annavad teada, kui saan rb, Taisto, Sul endal seal konto olemas ja saad rb?
                Last edited by kjmrc; 03.10.10, 01:55.

                Comment

                • tonis
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 334

                  #2393
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Keegi teab mis jama on?
                  Installisin uuenduse ära, peale seda iga kord kui kinni panen cliendi ja uuesti avada tahan viskab mingi akna ette, kus midagi kirjas pole ja clienti ei ava. Peale reinstalli avab ilusti kuni järgimse sulgemiseni.
                  Enne update oli sama probleem, kui mõni uus theme peale panna või midagi muutnud olin.

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #2394
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kas ma olen midagi nässu keeranud või on see tänase updatega seotud, et mul "auto-post blind" kastikest enam lauas pole?

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #2395
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      mul on see täitsa olemas.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #2396
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Jah, mul on endal seal konto olemas ja saan rakebacki. Agajah, selle kaudu saab olemasolevale ftp kontole rakebacki.

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #2397
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                          Vaata www.rakebackpros.com sealt kaudu peaksid saama rakebacki niiviisi. Regamisel pead panema, et sa ei kasutanud nende boonuskoodi.
                          Tänud!

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2398
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            tra midn hakkab see ftp juba tilti ajama .. global waiting list streigib yle p2eva .. ei lisa liht laudadesse ... ok ei lisa laudadesse, yritan manuaalselt panna .. nuppu pole lobbys, lambist.

                            pean laua avama ja seal join waiitng list klikkama .. **** tehku yhe updatega midagi korda ka mitte ärgu keeraku ainult asju *****

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #2399
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              minul on kõik korras.
                              reinstall ftp

                              Comment

                              • EestiMats
                                Grinder
                                • Jul 2009
                                • 625

                                #2400
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                hmm, pole see nädal rb-d saanud, kahtlane...

                                Comment

                                Working...