FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #2371
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Char Vaata postitust
    ei tea kas uut kontot saab teha praegu niiöelda eestist? ja raha sisse laadida uue kontoga, tahaks uut kontot teha, et HEM välja teenida

    btw ma ei mõtle enda nimega
    hem maksab mälu järgi 50-60 taala. kui selle nimel tasub kogu tulevase konto rahade konfliskeerimise nimel riskida, siis lase käia. tegelikult, soovitan mitu HEM'i välja teenida ja siis paroole foorumis raha eest müüma hakata. rahamasin, põmst nagu hollywoodi piletite trükkimine.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #2372
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
      hem maksab mälu järgi 50-60 taala. kui selle nimel tasub kogu tulevase konto rahade konfliskeerimise nimel riskida, siis lase käia. tegelikult, soovitan mitu HEM'i välja teenida ja siis paroole foorumis raha eest müüma hakata. rahamasin, põmst nagu hollywoodi piletite trükkimine.
      kes seda raha konfiskeerib? eesti maksuamet või fulltilt?

      hem on 90 $

      fulltilt ei konfiskeeri mu raha, mis alusel pealegi?

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #2373
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Char Vaata postitust

        fulltilt ei konfiskeeri mu raha, mis alusel pealegi?
        http://forumserver.twoplustwo.com/28...-money-885060/

        http://forumserver.twoplustwo.com/28...sement-882579/

        http://forumserver.twoplustwo.com/28...unfair-873873/

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #2374
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          no ütleme, et ma teen teise nimega, laen raha sisse/välja tema enda pangakontoga

          ma mõtlen põhimõtteliselt, kas eestist kontot teha on reaalne võimalus?

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #2375
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            loomulikult saad sa teha uue konto kasvõi põhja-koreast. ma proovin osutada sellele, et on olemas üsna reaalne võimalus, et ftp saab su teisele kontole jälile ning konfliskeerib rahad. kui 90 taala nimel tasub riski võtta, siis anna tuld!!

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #2376
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              okse

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #2377
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                keegi teab mis lisahüved fulltiltrakeback.com vip liikmel on?
                maksin eelmine kuu 2658$rake aga ikka ei saanud vipiks.

                Comment

                • Tisko
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 163

                  #2378
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  suht kasutu sitt jällegi, selle põhjal, mis ma seal lugenud olen, siis: mingeid FTRB punkte teenid mille eest ainult suurtele live turniiridele saad end lasta komandeerida, punktidega siis buyini makstes. aga neid tuleb nii vaevaliselt, et minu arvestuste kohaselt andis see rakebacki kaudselt vaid mõne üksiku protsendi juurde.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #2379
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    kas te hiljuti olete cashoute teinud? kui jah, siis mis viisil olete raha kätte saanud?
                    lihtsalt vahepeal näen jälle poste, et maksuametile ei meeldi, et me raha teenime, siis tunnen muret, et mingit "lolli" viisi cashouti ei tee

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #2380
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Raha saab kätte igal viisil. Ärge krt tekitage siin mingit paanikat jälle oma maksuametiga. Maksuamet ei saa mitte kuidagi teie rahale kombitsaid külge ajada. Ja lisaks veel, et ükski seadus ei keela eestlastel litsenseerimata tubades mängimist.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #2381
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        millist sliderit keegi kasutab?
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #2382
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          No nii, FTP punktidele tuli päris mõnus hit ikka. Ja tundub, et see hakkas kehtima täna hommikust.
                          Mängin nl25 rushi, FR. Veel eile oli 5700 käe keskmine 0,18 kuid täna 2700 kätt ja 0,13.

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #2383
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            wat, punkte tuleb igal juhul rohkem. 9max laudades 11% rohkem kui täpne olla.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2384
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              M2h? Ment on 50/40 ja tarmo 15/10 .. thats the diff :D? or im missing smthing

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #2385
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Ja punktid tulevad olenevalt mängustiilist? Mina sain aru, et rake'i hakkad maksma dealt meetodil. Tehke jobule puust ja punaseks. Vb on mu punktide arvutusel lihtsalt väike sample siis.

                                Comment

                                Working...