FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jott
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 183

    #2356
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
    Mul on paar küsimust. Ma läbisin septembris iron man challange-i kuldsel tasemel ja valisin freerolli. Millal see freeroll minu jaoks toimub ja kuidas registreerimine käib? Samuti tahaks teada mis see black chip annab.
    iron man detailsi alla on kirjas
    "Our monthly Freerolls will be held on November 13, 2010" ehk enamvähem seal ajal ta toimub ka oktoobris. Black chipi kohta saad lugeda ju esilehelt uudisest.

    Comment

    • FinalCollision
      Jube Noob
      • Aug 2010
      • 126

      #2357
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas jott Vaata postitust
      iron man detailsi alla on kirjas
      "Our monthly Freerolls will be held on November 13, 2010" ehk enamvähem seal ajal ta toimub ka oktoobris. Black chipi kohta saad lugeda ju esilehelt uudisest.
      Jah, 6. oktoobril pidi olema septembri roll, aga ma ei leidnud seda kusagilt turniiride alt. Ja kas regamine on automaatne ?

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #2358
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        9. okt on ironmani freerollid ja regamine on automaatne

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #2359
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust
          Jah, 6. oktoobril pidi olema septembri roll, aga ma ei leidnud seda kusagilt turniiride alt. Ja kas regamine on automaatne ?
          Request-Registered In Tournaments

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #2360
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas jott Vaata postitust
            Local bank transfer!. FTP->Pank, siis ei lähe mb teenustasud maha ja on kiirem ka.
            Oot, kas taoline liigutus Maksuametil mitte harja punaseks ei aja? Ärge unustage, et FTP on litsentsita nurgatagune pokkerituba, mis on kus inimeste raha ei ole sugugi mitte kindlas kohas. Seetõttu võib Maksuamet järgmise aasta deklaris oodata sinult real "Litsentseerimata kaughasartmängust ja altkäemaksudest laekunud tulud" nullist suuremat numbrit.

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #2361
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
              Kumb väljamakse variant on rahaliselt odavam?
              Kas Moneybookers või otse panka?
              Moneybookersisse ootan juba kolmandat päeva raha, samas stars kannab MB'sse raha umbes max 1h üle.

              Ja kui palju tuleb teenustasusid
              a) FTP -> MB -> pank
              b) FTP -> pank

              Samuti ka seda, et kumb moodus on kiirem?
              Olen uus FTP-s
              Ma eelmine kuu just testisin seda. Kandsin 100 taala nii MB kui ka pangaülekande kaudu välja. Läbi MB liigutamine osutus 24 krooni kallimaks (mis on praktiliselt natuke alla nende teenustasu). Nii et märkimisväärset vahet neil kannetel polnud. Samuti mõlemat teed pidi jõudis raha pokkerikontolt pangaarvele vähem kui 6 tunniga. (Nii et ajalist vahet ka praktiliselt pole tulevastel kannetel).


              Ja ma sügavalt julgen kahelda, et maksuameti huviorbiiti õnnestub sattuda selliste naljasummade kannetega. Pigem paarisaja tuhandeliste ülekannete puhul peaks muretsema natuke ja mõtlema, mis kanaleid pidi raha liigutada.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2362
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                Oot, kas taoline liigutus Maksuametil mitte harja punaseks ei aja? Ärge unustage, et FTP on litsentsita nurgatagune pokkerituba, mis on kus inimeste raha ei ole sugugi mitte kindlas kohas. Seetõttu võib Maksuamet järgmise aasta deklaris oodata sinult real "Litsentseerimata kaughasartmängust ja altkäemaksudest laekunud tulud" nullist suuremat numbrit.
                aasta otsa pohmst kandnud v2lja raha ... neil on suuremaid muresid ... Alati voimalus sul PS ju minna :) Labi MB raha liigutamine on nii fcking tylikas.

                ennem kui emta pole kellelegi midagi teinud, kui raha kantud v2lja litsenseerimata toast .. imo nii kaua savi

                Comment

                • Facepoker
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 364

                  #2363
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Tra ainid töötavad seal Full tildis. Krat oota juba nädal aega oma 5le kirjale vastust. Okei ühele sain vastuse ,et läheb natuke aega :S

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #2364
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                    Tra ainid töötavad seal Full tildis. Krat oota juba nädal aega oma 5le kirjale vastust. Okei ühele sain vastuse ,et läheb natuke aega :S
                    Ootan samamoodi 5jandat päeva oma kirjale vastust.

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #2365
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Arvutasin et black cardi poes kallim telekas 3.29$/1000ftp ja odavam 3.12$/1000. Standard poes elektroonika hinnad 3.75 - 5$/1k ftp. Jube ekslusiivne tunne on.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #2366
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Sa oled jätnud arvesse võtmata, et musta notsuga saad topeltkoguse punkte.

                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #2367
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kas keegi, kes on ca 85kg ja 182 cm on endale FTP poest mõne riideräbala ostnud? Suurused, pls.

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #2368
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                            Kas keegi, kes on ca 85kg ja 182 cm on endale FTP poest mõne riideräbala ostnud? Suurused, pls.
                            M ja L mõlemad on täitsa ok. Kui on pigem selline riie, mis pesus kokku tahab tõmmata, siis ikka L.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #2369
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                              Kas keegi, kes on ca 85kg ja 182 cm on endale FTP poest mõne riideräbala ostnud? Suurused, pls.
                              ma olen paar senti pikem ja natuke kergem ning tellisin kunagi t-särgi suurusega M (btw, parim kodu t-särk ever!!), mis on täpselt õige suurus.

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #2370
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                ei tea kas uut kontot saab teha praegu niiöelda eestist? ja raha sisse laadida uue kontoga, tahaks uut kontot teha, et HEM välja teenida

                                btw ma ei mõtle enda nimega

                                Comment

                                Working...