Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
black piece of shit pigem.
muudatustest positiivne on see, et punkte tuleb küll nüüd rohkem. samas pole puntkidega suurt sittagi peale hakata (pole seda boonuse teemat viitsind uurida).
black piece of shit pigem.
muudatustest positiivne on see, et punkte tuleb küll nüüd rohkem. samas pole puntkidega suurt sittagi peale hakata (pole seda boonuse teemat viitsind uurida).
FTP :) ... rakebackpro nagu ma olen...

Comment