FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #2341
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    black piece of shit pigem.
    muudatustest positiivne on see, et punkte tuleb küll nüüd rohkem. samas pole puntkidega suurt sittagi peale hakata (pole seda boonuse teemat viitsind uurida).

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #2342
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      teiselt poolt - sain 2000 käese sessi ajal ~8000 punni (topelt black card punktid + happy hour).

      Comment

      • Blackbirds
        FPP Pro
        • May 2010
        • 206

        #2343
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        üldiselt veidi parem kui seni on olnud ehk black cardi näol on tegemist ikkagi mingi lisa % rakebackiga

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #2344
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Tegin eile oma tavapärase +2K kätt NL50 6max. Ma vaatan, et kui keskmiselt kukub koos kõigi lisadega 1500 FTP päevas. So 540K aastas. Selle eest saab $2K boonuse + 2x$100 boonust. Vana ironmani järgi sain ma aastas 2x600 ja Ironmanis osalemine oli mul juba nii kaugel, et oleks võinud iga kuu saada ka $100 boonust, siis Black Cardi järgi on mul aasta boonus 2200 ja Ironmaniga oleks 2400.

          Hetkel on minu limiidis ja mängimise juures seis suht sama. Aga on näha, et uus süsteem laseb kõrgemal ka tunduvalt rohkem teenida ja annab oma mängimise planeerimise osas vabamad käed. Puhas RB% juurde on ca 6-7% (MRG hit on maha arvestatud juba)
          Last edited by rrrr; 01.10.10, 07:35.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #2345
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Keegi võiks nüüd FR hiti ka siia välja arvutada.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2346
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas rrrr Vaata postitust
              Tegin eile oma tavapärase +2K kätt NL50 6max. Ma vaatan, et kui keskmiselt kukub koos kõigi lisadega 1500 FTP päevas. So 540K aastas. Selle eest saab $2K boonuse + 2x$100 boonust. Vana ironmani järgi sain ma aastas 2x600 ja Ironmanis osalemine oli mul juba nii kaugel, et oleks võinud iga kuu saada ka $100 boonust, siis Black Cardi järgi on mul aasta boonus 2200 ja Ironmaniga oleks 2400.
              oda, kas ironman siis kaob ära? imho jäävad mõlemad süsteemid kehtima, lihtsalt ironman pluss kaob ära, ehk sa ei saa lisamedaleid kui 500+ punkti päevas teed..

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #2347
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                oda, kas ironman siis kaob ära? imho jäävad mõlemad süsteemid kehtima, lihtsalt ironman pluss kaob ära, ehk sa ei saa lisamedaleid kui 500+ punkti päevas teed..
                Sry, my bad. Veel parem. I FTP :) ... rakebackpro nagu ma olen...

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #2348
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  sa oled mingi FR 30/20 lag?

                  E: ironman+ enam ei ole nii et sa pead ikka väga rõve lag olema kui saad uue updatega parema rakebacki.
                  Last edited by variatsioon; 01.10.10, 08:47.

                  Comment

                  • Stewie
                    Jube Noob
                    • Oct 2009
                    • 198

                    #2349
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kui ma tahan full tilti kahes osas deposiiti teha, siis kui pika aja vahemikul ma pean seda tegema, et bonus jätkuks. Kas kandma enne kui, esimene boonus vabastatud, või kuidas?

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #2350
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      sa oled mingi FR 30/20 lag?

                      E: ironman+ enam ei ole nii et sa pead ikka väga rõve lag olema kui saad uue updatega parema rakebacki.
                      6max NL50 Rushis istub ainult kari nitte kellest üks osa blufib meeleheitlikult ja teine osa on weak tightid ja kolmas osa straightforward. Vahele satub veel üksikuid slowplayereid ja callingstationeid. Kuid kõikide ühine joon on, et VPIP jääb alla 20. Üle 20 tegelasi on väga vähe ja rake jääb samaks - lihtsalt jaotatakse oma panuse järgi ümber. Seega minu jaoks RB $ ilmselt ei muutu s...gi.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #2351
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        oky.. rushis tõesti võib nii olla.

                        Comment

                        • MissLiz
                          Jube Noob
                          • Jul 2009
                          • 112

                          #2352
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Ma küll surfisin selles teemas, aga vastust ei leidnud.

                          Kumb väljamakse variant on rahaliselt odavam?
                          Kas Moneybookers või otse panka?
                          Moneybookersisse ootan juba kolmandat päeva raha, samas stars kannab MB'sse raha umbes max 1h üle.

                          Ja kui palju tuleb teenustasusid
                          a) FTP -> MB -> pank
                          b) FTP -> pank

                          Samuti ka seda, et kumb moodus on kiirem?
                          Olen uus FTP-s

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #2353
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            FTP-s alguses lähebki mitu päeva, ma ootasin vist 3x niimoodi, et ca3-4 päeva läks MB-sse jõudmisega, aga viimasel korral jõudis 2 tunniga.

                            Comment

                            • FinalCollision
                              Jube Noob
                              • Aug 2010
                              • 126

                              #2354
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Mul on paar küsimust. Ma läbisin septembris iron man challange-i kuldsel tasemel ja valisin freerolli. Millal see freeroll minu jaoks toimub ja kuidas registreerimine käib? Samuti tahaks teada mis see black chip annab.

                              Comment

                              • jott
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 183

                                #2355
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Local bank transfer!. FTP->Pank, siis ei lähe mb teenustasud maha ja on kiirem ka.

                                Comment

                                Working...