FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2236
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Peakaustas, sinu kasutajanimeline fail.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #2237
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      crgs/FTP username.xml vms...

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #2238
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Enam ei grindi FTPs, aga neid punkte seal mingi 13k järel.
        Mis kasulik teha nendega? Dongata kuskil satakatel?

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #2239
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Küsimus. Kas kuskilt on võimalik näha, palju see kuu first deposite boonust olen vabastanud?

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #2240
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Supsti Vaata postitust
            Küsimus. Kas kuskilt on võimalik näha, palju see kuu first deposite boonust olen vabastanud?
            FTP-s käesolevat kuud ei näegi, ainult üldiselt boonuse vabastamist näeb.
            Aga kui oled näiteks pokkeriprode kaudu reganud, siis PP rakebacki ülevaatest näed kuu kaupa deductions summat, see ongi rakest mahaläinud boonus.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #2241
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Ja kui kuidagi muidu ei saa, siis võid minna ironmani lehele ja lüüa oma punktid kokku.

              Comment

              • jott
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 183

                #2242
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Cashier -> Bonus account.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #2243
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas jott Vaata postitust
                  Cashier -> Bonus account.
                  Sealt sa ei näe ju konkreetset kuud, ainult kogu boonuse seisu kokku.

                  Comment

                  • jott
                    Jube Noob
                    • Jul 2009
                    • 183

                    #2244
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Sealt sa ei näe ju konkreetset kuud, ainult kogu boonuse seisu kokku.
                    True that. Readisin küsimuse esitajat et ta seda otsiski. Vaatame kas read on paigas :D

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #2245
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas jott Vaata postitust
                      True that. Readisin küsimuse esitajat et ta seda otsiski. Vaatame kas read on paigas :D
                      Read ei olnud paigas. Eks ma võtan siis ironmani ette ja sealt arvutan.

                      Comment

                      • jott
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 183

                        #2246
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                        Read ei olnud paigas. Eks ma võtan siis ironmani ette ja sealt arvutan.
                        Loen selle bad beadiks.

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #2247
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kas kellegil on sama probleem olnud?

                          My alias is Tarq777. 10 hours ago i started with a heads up session. I always hold cashier windows open to see how my bankroll is doing. At the end of the session when i closed my playing tabels, without any of playing, cashier took my bankroll down about -36$. I cant remember what was my bankroll at the begging so its hard to calculate how much the sessions cost me. Hope you can look into it. According to my maybe false records i started 10 hours back session with a 730$ bankroll and had a losing heads up cash game session about 106$. There should be showing my cashier about 624$, but when i closed tabels it showed 588$.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2248
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            pole esinenud sellist probleemi, aga miks sa üldse seda cashieri koguaeg lahti hoiad.. koguaeg graafiku või seisu vahtimine mõjub mindsetile halvasti... ja teiseks.. on FTP'l ju võimalus parempoolsesse vaatesse panna midaiganes.. bankrolli vaate, sessiooni vaate.. FTP punktide vaate... sealt saad oma BRil silma peal hoida:

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #2249
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Yep, tundub, et minu viga. Cashier vahin stop lossi pärast, sest katsetasin Hu cashi enda jaoks mitte piisavalt suure bankrolliga. Ju need cashieri numbrid muutuvad väga ebaregulaarselt ja see tekitaski segadust. Muidu on veel sedasi ka juhtunud, et lampi lööb heads up laua lahti ja sisseost cap mängu 100BB kuigi mu sisseost on sätitud cap mängu tõttu madalamaks.

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #2250
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                FTP cashouti tempo ongi väga nadi või asi minus?

                                Comment

                                Working...