Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Seal pidi praegu selle Iban sisestamisega mingi jama olema.Teisedki kurtnud seda.Pidid korda tegema aga juu siis veel pole tehtud
Algselt postitas blah
Vaata postitust
Comment