FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2056
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    vist oli nii, et iga 1000 punkti pealt on MGRi hit $5, ehk korruta see 0.27'ga saad 1000 punkti kohta teada palju rakebackis kaotad.
    Ehk siis näiteks see 60.000punktine 23" LG monitor läheks mulle reaalselt maksma ca 900 kr, meil poes maksab see ca 2700 kr.

    Enda jaoks asju võtta täiesti ok mu meelest.

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #2057
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      Ehk siis näiteks see 60.000punktine 23" LG monitor läheks mulle reaalselt maksma ca 900 kr, meil poes maksab see ca 2700 kr.

      Enda jaoks asju võtta täiesti ok mu meelest.
      + punktide väärtus ka ikka, alternatiivina saaksid nende eest SNgdele vms sisse osta ju:)

      60K punkte = $300 sisseoste

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #2058
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
        + punktide väärtus ka ikka, alternatiivina saaksid nende eest SNgdele vms sisse osta ju:)

        60K punkte = $300 sisseoste
        mis mõttes +punktide väärtus? SNG-de sisseostul läheb see samamoodi MGR-st maha. ükstapuha mis sa punktidega teed, ikka kajastub see lõpuks su rakebackis...

        Ma SNG-de mängija nagunii ei ole, ma arvan, et mulle on asjade ostmine kasumlikum.

        Comment

        • jott
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 183

          #2059
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Turkade piletite eest saab ju natuke 'tagasi', kuna turka piletit kasutades läheb rake ja sealt omakorda saad rb+punkte

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #2060
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas jott Vaata postitust
            Turkade piletite eest saab ju natuke 'tagasi', kuna turka piletit kasutades läheb rake ja sealt omakorda saad rb+punkte
            Ostan 60 000 punni eest turnasid, saan näpuotsaga punkte ja 8$ rakebacki...
            Selle variandi arvutamine läheb liiga sendiveeretamiseks IMHO.
            Pealegi, turnadele kuluv aeg lisaks, ei ahvatle sugugi. Kui oled MTT/SNG pro, siis on teine asi, FPP-de kulutamine turnade peale on loomulik.

            Comment

            • bubba
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 434

              #2061
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              kui teha tilti deposit SEBi kaudu , kas siis tekib mingi välja võtmis võimalus otse panka mis ei ole 100 daala min.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #2062
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kas FullTildis on kuidagi võimalik lasta endale cashi mängimise keeld panna? Tõsiselt tahaks keskenduda oma mängule, aga ikka kipun cashi ronima.. -EV ja negatiivne asi see.. Tahaks väga cashi ban-i

                Comment

                • jott
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 183

                  #2063
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                  Kas FullTildis on kuidagi võimalik lasta endale cashi mängimise keeld panna? Tõsiselt tahaks keskenduda oma mängule, aga ikka kipun cashi ronima.. -EV ja negatiivne asi see.. Tahaks väga cashi ban-i
                  Ei ole sellist asja, kui väga tahad saad ise cashist eemale hoiduda

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #2064
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kas Ft-s selliseid satikai ka on, kuhu nt ostad sisse 1000-1500p ja siis mingi 30-40 inimest saavad turna pileti ? Proovisin leida, aga ei leia miski pärast.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #2065
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Googeldades leidsin sellise vestluse:

                      Küssa: can you have fulltilt block you from playing cash games?

                      Vastus: 100% they can do it..just email them
                      ive had them off for over 2 months
                      so much better
                      i crush cash live but online i tilt off all my $ fast
                      cash and tourneys live
                      online only tourneys = success

                      Comment

                      • mortalvombat
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jul 2010
                        • 412

                        #2066
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        FullTilt shippis lihtsalt lambist 9.90$. Peab meeldima.

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #2067
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          mul sõbral probleem et ei saa deposiitida visa electron kaardiga. Tegemist on debeetkaardiga kuid kui valida see niiöelda võimalus deposiitida visaga, siis küsib ta krediitkardi numbrit, mitte debeet. On keegi sarnase probleemi ees olnud ?

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #2068
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas ristik Vaata postitust
                            mul sõbral probleem et ei saa deposiitida visa electron kaardiga. Tegemist on debeetkaardiga kuid kui valida see niiöelda võimalus deposiitida visaga, siis küsib ta krediitkardi numbrit, mitte debeet. On keegi sarnase probleemi ees olnud ?
                            Electroniga pole ju midagi teha, ikka krediitkaardiga saab ainult ehk visa või mastercard

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #2069
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas ristik Vaata postitust
                              mul sõbral probleem et ei saa deposiitida visa electron kaardiga. Tegemist on debeetkaardiga kuid kui valida see niiöelda võimalus deposiitida visaga, siis küsib ta krediitkardi numbrit, mitte debeet. On keegi sarnase probleemi ees olnud ?
                              No selles probleem ongi, et selleks vaja on krediitkaarti, mitte deebetkaarti.
                              E-wallet?

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #2070
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Aga kirjeldab toda maksmisviisi ju niimoodi, et vahet pole kas credit/debit või check card?

                                Comment

                                Working...