Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Ma ei saa aru miks nii on tehtud, et max 16. Tahaksin muidu osa rolli sinna viia ja sealgi mängida, kuid 16 lauaga jääb küll igavaks. Tõesti kuidagi pole võimalust, et rohkem saada ?
Ma ei saa aru miks nii on tehtud, et max 16. Tahaksin muidu osa rolli sinna viia ja sealgi mängida, kuid 16 lauaga jääb küll igavaks. Tõesti kuidagi pole võimalust, et rohkem saada ?
Comment