FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kalkaan
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 187

    #1831
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Mine FT lobby-requests-find tournametn by ID ja löö sisse number 169911115 ning vaata kas on su nimi seal kirjas.
    Lihstam siis juba FT lobby's Ctrl+R vajutada või valida Requests ning Registered in tournaments.

    Comment

    • kask
      Räme Fish
      • Feb 2009
      • 8

      #1832
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Tänud!

      Comment

      • r3o
        FPP Pro
        • Apr 2009
        • 260

        #1833
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kas Full Tilt võtab mingi raha kontolt maha kui pikka aega mitte mängida seal?
        PartyPokker võttis mingi 6$ fee, kuna 180 päeva olin inactive

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #1834
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas r3o Vaata postitust
          Kas Full Tilt võtab mingi raha kontolt maha kui pikka aega mitte mängida seal?
          PartyPokker võttis mingi 6$ fee, kuna 180 päeva olin inactive
          Ei võta imo.

          Ma sain ka Partyst sellise kirja, et võtavad maha mingi summa kuna pole kaua mänginud. Tegin insta cashoudi sealt, kuna anyways ei mängi seal enam.
          Päev hiljem sain uue kirja, kus pakuti mingit boonust ja stuffi, kui edasi mängiks.
          Kena süsteem on neil seal

          Comment

          • francisturbine
            Räme Fish
            • Jul 2010
            • 1

            #1835
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            selline mure

            kandsin naise kontole oma VISAga raha üle. tydruk on siin võitnud vedi ja tahaks samale kaardi withdraw tega aga FT ei lase, ütleb et we cannot process your transaction at this time, please try again later, kas on tegu ajutise murega, või polegi mul võimalik seda raha kätte saada. a kas keegi on kasutanud seda local bank tranferi raha välja võtmiseks. kas pank võtab mingi summa enale ka või mis üldse toimub. deem kui palju küsimusi :)

            Comment

            • Ämmapets
              Jube Noob
              • Oct 2009
              • 171

              #1836
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas francisturbine Vaata postitust
              selline mure

              kandsin naise kontole oma VISAga raha üle. tydruk on siin võitnud vedi ja tahaks samale kaardi withdraw tega aga FT ei lase, ütleb et we cannot process your transaction at this time, please try again later, kas on tegu ajutise murega, või polegi mul võimalik seda raha kätte saada. a kas keegi on kasutanud seda local bank tranferi raha välja võtmiseks. kas pank võtab mingi summa enale ka või mis üldse toimub. deem kui palju küsimusi :)
              Mul on siiani toiminud ja pank pole ka midagi vahelt võtnud.

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #1837
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas francisturbine Vaata postitust
                selline mure

                kandsin naise kontole oma VISAga raha üle. tydruk on siin võitnud vedi ja tahaks samale kaardi withdraw tega aga FT ei lase, ütleb et we cannot process your transaction at this time, please try again later, kas on tegu ajutise murega, või polegi mul võimalik seda raha kätte saada. a kas keegi on kasutanud seda local bank tranferi raha välja võtmiseks. kas pank võtab mingi summa enale ka või mis üldse toimub. deem kui palju küsimusi :)
                "we cannot process your transaction at this time, please try again later"
                Seda on mul korduvalt andnud just withdraw nupule vajutades, kui avaneb eraldi aken. 15 min hiljem proovinud ja töötanud,

                Comment

                • pkmarek
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 193

                  #1838
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  full tilt signature cap 2200p - laivis näeb välja ikka ülisaast (pildilt tundub täitsa okei müts)

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #1839
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Küsimus. On üle 6834 punkti. On kedagi kes oskab häid turnasid soovitada nende punktide eest. Võin mängida satikaid aga ei tea millised need head on. Andke nõu.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #1840
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Mis värk on nende laudadega, mis oleks nagu fullring lauad, aga tegelikult on 8 mängijat ja 9. kohal istub "Reserved" staatusega lauanimeline mängija? Mis see tähendab?

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #1841
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Tähendab seda, et mees on omale isikliku laua teinud :) Iron mani medalite eest saab teha. Ma ei tea, kas punktide eest ka sai

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #1842
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                          Tähendab seda, et mees on omale isikliku laua teinud :) Iron mani medalite eest saab teha. Ma ei tea, kas punktide eest ka sai
                          ja selle point on mis? lihtsalt feimi saada?

                          Comment

                          • -Siim-
                            Julm Donk
                            • Dec 2008
                            • 56

                            #1843
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kas keegi viimasel ajal Iron Man store boonust on ostnud? Ostsin nüüd juba 2 ja pool nädalat tagasi, aga ei midagi. Supporti 2 kirja ka saadetud, nendelegi pole vastust. Eelmine kord läks peaaeg 10 päeva aega, tuleb uus rekord. Väga aeglaseks on nad jäänud ikka, nagu posti teel peaks saatma seda. :)

                            Comment

                            • EGERT
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1042

                              #1844
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kas kellegil on veel pärast seda softi updeiti FTP läägima hakanud? kõik teised toad jooksevad normaalselt, aga full tiltil on kord "not responding", siis jälle ühendus kadunud...

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #1845
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                                Kas kellegil on veel pärast seda softi updeiti FTP läägima hakanud? kõik teised toad jooksevad normaalselt, aga full tiltil on kord "not responding", siis jälle ühendus kadunud...
                                Noup

                                Comment

                                Working...