FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tisko
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 163

    #16
    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Algselt postitas ranka
    Jube, jube, jube. Asi on aetud keerulisemaks kui asi seda väärt on.
    tõsi, tõsi. eile uurisin kodulehelt veel seda ironmani ja medalite asja ja lõpuks lõpuks vist sain kõigest aru. tuleb välja, et mingile levelile selles challenge'is olen juba varem kvalifitseerund, kuid mulle pole mingit infot selle kohta laekunud. veel parem asja juures on see, et sain teada, et vahepeal saavutatud tase (ja medalid!, mida ma ei teadnudk, et mul oli! ning millel oleks olnud reaalne rahaline väärtus neid realiseerides!) on ära nullitud, kuna kui kasvõi ühe kuu jooksul ei kvalifitseeru isegi pronksi tasemele, siis kaob kõik. siis veel on vastavalt eelmisel kuul saavutatud tasemele freerollid, kus oleks saand mängida, kuid nende olemasolu ja sinna kvalifitseerumine ei tarvitse ka mängijani jõuda. ainus kasu, mis varasemate kuude volüümikusest (antud juhul teine poolaasta) igal juhul jääb, on väike lisa potensiaalsele aastalõpu-boonusele, millele saan piisava detsembris mängimisega saada ja ilmselt siis jaanuaris vabastada. minu mäletamist mööda see boonus on ka ainus osa ironmani programmist, mida uudiskirjades üldse mainitud on, kuid tookord esmapilgul tundus liiga keeruline, et süveneda...

    Comment

    • leits

      #17
      Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

      Kood:
      Hello xxxxx,
      
      Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.
      
      Receiving rakeback is the most profitable bonus offer available to a poker player.
      
      For accounts that are not linked to a rakeback affiliate, the player will not be aware of any deductions, as they are covered by Full Tilt Poker.
      
      However, if a player is linked to an affiliate, the affiliate will receive a commission for the net revenue this player contributes.
      
      As a part of the calculation of the net revenue, deductions are made for any costs incurred for the player that would normally be covered by Full Tilt Poker.
      
      Net revenue is calculated as follows:
      
      Rake + Juice ? Bonus ? Player Added ? Used Points ? Players fees = Net Revenue
      
      Rake - money earned while playing in ring games
      Juice - fees a player pays when joining a tournament
      Bonus ? bonuses a player earns such as a deposit bonus
      Player Added ? money we have to add to tournaments (guarantees and freerolls). For example, if there is a $10,000 guarantee tournament and we only get enough buy ins for $9,000, we split the remaining $1,000 by the players in the tournament. This amount gets added to the player added column.
      Used Points ? Full Tilt Points players use on the site or in the store
      Player Fees ? Transaction fees when players deposit money onto, or withdraw money from the site. Please note that the amount deducted for this post is between the Full Tilt Poker and the affiliate. 
      
      If you were unaware of these deductions we would like to remind you that rakeback is offered solely through affiliation. 
      
      Your affiliate is responsible for any information you may, or may not have received regarding the terms of your rakeback deal.
      
      For more information on the details of rakeback deductions, we would kindly ask that you contact your affiliate.
      
      Regards,
      
      Francis
      Full Tilt Poker Support

      Comment

      • metsnik
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 462

        #18
        Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

        Kas kuidagi on võimalik Full Tiltis ka suurema tempoga neid punkte koguda? V.a. siis see happy hour, mil kõigil punktide kogumine kiirem.

        Umbes nagu Starsis, kus erinevad tasemed ja vastavalt erinevad kordajad VPP punktide jaoks? Praegusel kujul tundub, et suhteliselt mõttetud need punktid tõesti, suuremate asjadeni jõudmine paistab ikka way kauem aega võtma kui Starsis.

        Comment

        • metsnik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 462

          #19
          Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

          ja nendest medalitest ei saa (praegu veinise peaga) üldse midagi aru

          Comment

          • Tisko
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 163

            #20
            Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

            alguses ma ka ei saand ja ei üritandki. samas on full tildi lehel ironmani teema all kogu info olemas. tuleb lihtsalt hoolikalt ja mitu korda lugeda, midagi muud ei jää üle.

            Comment

            • metsnik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 462

              #21
              Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

              Ma küsin selle Iron Man kampaania kohta veel seda, et kas sellel osalemiseks pidi siiski eraldi registreerima ning kas tarvis oli tõesti iga päev punkte koguda (mängida), mitte ei piisa vahest pikemast sessioonist ja siis näiteks päev-paar vahele jätta?

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #22
                Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                Päevi vahele jätta ei saa. Et ironi levelile saada, pead koguma 25 päeval ühe kuu jooksul 200 punkti.

                Comment

                • Tisko
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 163

                  #23
                  Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                  ...mis tähendab ju siiski seda, et päevi saabki vahele jätta, kuna ei pea mängima igal päeval vaid 15, 20 või 25 päeval kogu kuu 30st või 31st (mingilegi levelile kvalifitseerumiseks) ja kui tahad võid seejuures mõne (olenevalt olukorrast ja ambitsioonist 5 kuni 16) päeva täieliku nullpäevana jätta. Seda tehes ei kaota sa mitte võimalust tasemetele kvalifitseeruda, vaid kõigest ühe väikse lisaboonuse - pääsme igakuisele $2K "one-a-day"-nimelisele freerollile. Sinna saavad need, kes tõesti iga päev vähemalt ühe punkti tegid. Seevastu vastavalt oma ironmani tasemele saad nagunii mingile freerollile (alates $10K pronksi tasemest).

                  [img width=556 height=215]http://i.fulltiltpoker.com/images/newsPromos/ironMan/im_freeroll_chart2.jpg[/img]

                  Näide (reaalsest elust):
                  Lowroller Tisko on teinud sel kuul 23-l päeval 50 või rohkem full tilt punkti, 5-l päeval 1-49 punkti ja ühel jõulupühasel päeval, kui alkoholile keskendus, 0 punkti (s.t. ei mänginud üldse). Sellega kaotas ta võimaluse mängida "one-a-day" freerollil, kuid on juba lõdvalt kvalifitseerunud Bronze tasemele (ja vastavale freerollile, teatud arvule medalitele jne.). Mängida on võimalik veel 3-l päeval ja kui ta liiga vara ja liiga kõvasti aastavahetust vastu võtma ei kuku, vaid teeb vähemalt kahel päeval neist vähemalt 50 punkti, kvalifitseerub Silver tasemele.

                  Comment

                  • metsnik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 462

                    #24
                    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                    Tänan, hakkas vaikselt koitma ka, kuid kinnitus on tore ja tähelepanek, et iga päev ei pea tõepoolest mängima. Ise freerollida ei viitsi, pigem võtan lisamedaleid.

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #25
                      Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                      Ma saan aru, et kuna FTP punktid võetakse rakebackist maha, siis pole mul Happy Hour ajal mängitud lisapunktidel mingit mõtet (va IronMani arvestuses). Aga see Ironman on ka mingi närused $100 kuus, aga see eeldab ikka kole distsiplineeritud nühkimist.

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #26
                        Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                        Algselt postitas kilu6
                        Ma saan aru, et kuna FTP punktid võetakse rakebackist maha, siis pole mul Happy Hour ajal mängitud lisapunktidel mingit mõtet (va IronMani arvestuses). Aga see Ironman on ka mingi närused $100 kuus, aga see eeldab ikka kole distsiplineeritud nühkimist.

                        Happy hour topeltpunkte ei arvestata ironmani arvestuses ja punkte ei võeta täielikult rakebackist maha. Vaata mu eelmist posti siin teemas.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #27
                          Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                          Algselt postitas kilu6
                          Ma saan aru, et kuna FTP punktid võetakse rakebackist maha, siis pole mul Happy Hour ajal mängitud lisapunktidel mingit mõtet (va IronMani arvestuses). Aga see Ironman on ka mingi närused $100 kuus, aga see eeldab ikka kole distsiplineeritud nühkimist.

                          mulle just meeldib - motiveerib natukenegi iga päev mängima, muidu mängiks arvatavasti poole vähem. 200 puntki tulevad poole tunniga täis ning ma olen mitu korda just ironmani pärast teleka ees õllejoomise asemel tunnise sessi teinud õhtul.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #28
                            Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                            Mul selline probleem, et FT cashieri juures ei saa ma deposiitida ega withraw-da. Samuti ei pääse ligi FT poele kus saaks punkte kulutada. Kas põhjus võib olla starmani ühenduses või on asi miskis muus. Saatsin ka suppordile kirja ning nemad vastassid, et kõik on mu kontoga ok.

                            kui keegi oskab aidata siis olen väga tänulik.

                            Provoker

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #29
                              Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                              Algselt postitas Provoker
                              Mul selline probleem, et FT cashieri juures ei saa ma deposiitida ega withraw-da. Samuti ei pääse ligi FT poele kus saaks punkte kulutada. Kas põhjus võib olla starmani ühenduses või on asi miskis muus. Saatsin ka suppordile kirja ning nemad vastassid, et kõik on mu kontoga ok.

                              kui keegi oskab aidata siis olen väga tänulik.

                              Provoker
                              Kuidas raha su kontole algselt sai?

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #30
                                Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                                Algselt postitas alaska
                                Kuidas raha su kontole algselt sai?
                                No-deposit boonusega ühelt saidilt.

                                Comment

                                Working...