FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pkmarek
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 193

    #1681
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ise liitusin pokerstrategy alt, ka sealt eelmine reede ei tulnud rakebacki (seal makstakse tavaliselt iga reede välja FTP kontole)

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #1682
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas pkmarek Vaata postitust
      ise liitusin pokerstrategy alt, ka sealt eelmine reede ei tulnud rakebacki (seal makstakse tavaliselt iga reede välja FTP kontole)
      huvitav jah. endal tehtud raketherake kaudu ja sealt küll tuli rakebacki (ka siis kord nädalas reedeti) aga summa oli kole väike.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1683
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas raunsz Vaata postitust
        nädal aega juba ei ole ühtegi rakebacki dollarit üle tulnud lehel, teil sama jama?
        Jep, nüüd pidi automaatselt tulema iga reede. Võibolla mingi teatud piir peab ka tehtud olema, et nad kannaksid vms...

        Comment

        • vaenekala
          Jube Noob
          • Nov 2008
          • 148

          #1684
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          We would like to inform you that from the 1st of July, 2010 rakeback will be automatically transferred into your Full Tilt Poker account on weekly basis. Therefore, cash out option at FullTiltRakeback.com will be removed.

          All of the information regarding this change at FullTiltrakeback.com will be updated within the next week. FTRB VIP players will be contacted shortly.

          If you have any further questions feel free to contact us.

          Regards,
          FullTiltRakeback.com Support

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #1685
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
            kas need on iseuisutavad jah?
            Algselt postitas LuuK Vaata postitust
            Mis tasemel tegeled?
            Isa on mul pigem tõsine harrastaja (enamik võistluseid suvel teeb kaasa jne) ja tema tasemel on enamikul sellises hinnaklassis uisk. Ma ise veeren ka vaikselt ringi, aga miski 3-4x odavamatega.

            Täpselt sellised. 110mm rattad.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • taasver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 584

              #1686
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Palju NL50s 50k käe peale rake maksaks umbes? FR

              Comment

              • zuckerman286
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 83

                #1687
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                pole FT-s mänginud kaua aega. Tahtsin seoses selle Balti telepromotsiooniga üle pika aja sisselogida ja mõistetavalt pakub võimaluse (kuna pole ammu kasutanud klienti) uuenduse allatirida. See aga ei hakka tulema, kui "jah" valida. Kas see on mingi hetkeline jama või seotud kuidagi hasardi seaduse rakendumisega ja viisiga, kuidas klient FT veebiga suhtleb?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1688
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas zuckerman286 Vaata postitust
                  pole FT-s mänginud kaua aega. Tahtsin seoses selle Balti telepromotsiooniga üle pika aja sisselogida ja mõistetavalt pakub võimaluse (kuna pole ammu kasutanud klienti) uuenduse allatirida. See aga ei hakka tulema, kui "jah" valida. Kas see on mingi hetkeline jama või seotud kuidagi hasardi seaduse rakendumisega ja viisiga, kuidas klient FT veebiga suhtleb?
                  DNSid peavad muudetud olema, muidu ei pääse downloadima uuendust

                  Comment

                  • zuckerman286
                    Julm Donk
                    • Nov 2008
                    • 83

                    #1689
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    DNSid peavad muudetud olema, muidu ei pääse downloadima uuendust
                    kas saad linkida mingi juhendi, kuidas seda teha

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #1690
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Olin just väga hiljuti võrgus, kus DNS-id muutmata ja välja tuli FTP uuendus. Natuke kauem läks aega kui tavaliselt, aga täiesti edukalt sai all laaditud ja installitud. Samas kodulehele ei pääsenud, tuli EMTA kirje ette.



                      Algselt postitas taasver Vaata postitust
                      Palju NL50s 50k käe peale rake maksaks umbes? FR
                      NL50 FR 57116 kätt, rake makstud 1738 taala.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1691
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas zuckerman286 Vaata postitust
                        kas saad linkida mingi juhendi, kuidas seda teha
                        miljon juhendit igalpool foorumis ja netis ja unibeti kodukal ja hotcoca blogis jne.. googles ka..

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #1692
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas zuckerman286 Vaata postitust
                          kas saad linkida mingi juhendi, kuidas seda teha

                          Comment

                          • zuckerman286
                            Julm Donk
                            • Nov 2008
                            • 83

                            #1693
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            miljon juhendit igalpool foorumis ja netis ja unibeti kodukal ja hotcoca blogis jne.. googles ka..
                            coca blogist tõmbasin vista jaoks, worked like a charm

                            Comment

                            • taasver
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 584

                              #1694
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kas ironmani lehel peabki näitama not qualified jälle iga kuu? (eelmine kuu tegin ära)

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #1695
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                See näitab jooksva kuu kohta, mis leveliks sa parasjagu oled qualified.

                                Comment

                                Working...