Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
no ega muud moodi sa välja kanda ei saa, kui pead enne läbi MB sinna depo tegema.. vot see $100 teadmine oligi mul meeles otse panka kandmisest:-)
no ega muud moodi sa välja kanda ei saa, kui pead enne läbi MB sinna depo tegema.. vot see $100 teadmine oligi mul meeles otse panka kandmisest:-)
Comment