FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1576
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tra mul siiamaani kõik asjad. MGR ei ole ju sama mis rakeback eks. MGR on genetud rake?

    Mis mulle kui mitte turna mängijale on parim lahendus punktide jaoks? Maha müüa 3.5$-1000 punkti ?

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #1577
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      MGRist peaks selle peale maha minema $240 st siis rakebackist 240*0,27 ehk ~65 taala
      Jesh. Ja reaalselt maksab antud fotokas eestis 3k. Seega punnide eest ikka eriti ei tasu asju osta. ainult siis, kui kuangi minema läheb.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1578
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
        Jesh. Ja reaalselt maksab antud fotokas eestis 3k. Seega punnide eest ikka eriti ei tasu asju osta. ainult siis, kui kuangi minema läheb.
        Punktid maha ärida veits siteema kursiga 2+2s vms

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #1579
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
          Jesh. Ja reaalselt maksab antud fotokas eestis 3k. Seega punnide eest ikka eriti ei tasu asju osta. ainult siis, kui kuangi minema läheb.
          Seega sa maksid 65$ fotoka eest, mis on odavam kui Eestis või ma ajan midagi sassi?
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #1580
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Eesti poes maksab fotokas 3000 krooni. Nüüd hetkel maksin full tiltile fotoka eest 65$ oma rakest. Seega saan küll fotoka kasumlikult, kuid see Fee on nii suur, et ei tasu ostu ära. Pigem peaks ostma asju siis, kui enam FTP ei plaani mängida.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1581
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
              Eesti poes maksab fotokas 3000 krooni. Nüüd hetkel maksin full tiltile fotoka eest 65$ oma rakest. Seega saan küll fotoka kasumlikult, kuid see Fee on nii suur, et ei tasu ostu ära. Pigem peaks ostma asju siis, kui enam FTP ei plaani mängida.
              ilmselt tolli maks tuleb ka juurde veel :D?

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #1582
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kui Usast saadetakse siis küll. Stars on õnneks kavalam ja neil ladu Inglismaal.

                Käive pluss toll siis juurde jah. Põhimõtteliselt maksad kaamera kinni :D

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #1583
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  See käive+toll on miski ~20% otsa (enda mõne kogemuse põhjal)? Kui just sellist fotokat vaja, siis igati hea diil ju versus poest ostmisega? 65$+20% otsa ei tundu väga palju. Või ma unustan mingi lisatasu veel ära?
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1584
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    kas mitte nii polnd, ei käive 20% + toll mingi ~20%

                    vaata paar lk tagasi, rage kirjutas midagi nende tollide kohta

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #1585
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      20 prossa on väärtusest seega ümmarguselt vist 100 ameerika rubla kokku see pull.

                      Toll peaks 100-150 olema. Käive vist nüüd 20 prossu.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #1586
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                        20 prossa on väärtusest seega ümmarguselt vist 100 ameerika rubla kokku see pull.

                        Toll peaks 100-150 olema. Käive vist nüüd 29 prossu.
                        Aaa jaja. Kauba väärtus pole 65$, vaid 240$. Nüüd saan aru. Samas kas see fotokas tuleb USAst või euroopast? Kust nad FTP euroopa poe asju saadavad. Keegi teab?
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1587
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Ma olen kõik asjad saanud usast. Ka euroopa tehnika

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1588
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            tra kuradi fail.. ma tellisin mingi hunniku pusasid ja särke ja muud sitta ühe laksuga.. raudselt toll hakkab hädaldama ja kühin veel selle eest pappi välja..

                            alles peale tellimise nupu litsumist tuli pähe, et oleks võinud kahes osas tellida vms..

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1589
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              kellelgi mingit soovitus punktide kohta? Atm 65k koos. Koguda migi 200k ära ja ärida maha 2+2 kaudu, turna tiketeid (tra ei biidi neid väga ja ei viidsi mängida ka ilmselt), osta mingi elektroonika, mis eestis maha müüa vms?

                              Comment

                              • taasver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 584

                                #1590
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                mismõttes 2+2 kaudu ärida?

                                Comment

                                Working...