FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1546
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mul tuttaval oli 31 .. aga loppkokkuvõttes n***** ftp ta l2bi nii et j2i vapsjee ilma :)

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #1547
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Transfer Full Tilt to Neteller = kaua?

      Harjunud PS rahasi kandma Netellerisse minutitega,FT esimene väljamakse on veninud juba tundidesse.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #1548
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        up to 72 h pakuks.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #1549
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
          uo to 72 h pakuks.
          Kogemused või just thinking?

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #1550
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Tegin ka väike cashout (Moneybookerisse)
            FTP enne ja minut hiljem Starsist, Starsist on ammu käes, FTPst pole veel tulnud. :D

            Väike küss ka, kas kellegil paneb ftp rb see lk pange ? -> http://www.fulltiltrakeback.com/ee/rakeback-raport/

            Mul sellekuu reiki üldse ei näita praegu nt, kuigi volüümi on 3k+ kätt. Pmst esimene täispikk kuu ka seal rakes. :P Kuidas teistel on? Rakeback tuleb alati kohe FTP-sse? Kas reiki näitab ka kohe seal ?
            Sry segane jutt;D

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #1551
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Päris kuu alguses ei näitagi. Homme ehk juba näed.

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #1552
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Tänud, liitusin eelmine kuu mingi alates 12-ndast kuupäevast, siis hakkas suht ruttu näitama. :P
                Aga kaua esimese rakebacki kättesaamisega aega läheb? Saatsin EST supporti ka kirja, seal mainiti et võib kaua aega minna - ega nad seda niisama vist ei öelnud. Mitu päeva ootan juba. ;D

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #1553
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                  Tänud, liitusin eelmine kuu mingi alates 12-ndast kuupäevast, siis hakkas suht ruttu näitama. :P
                  Aga kaua esimese rakebacki kättesaamisega aega läheb? Saatsin EST supporti ka kirja, seal mainiti et võib kaua aega minna - ega nad seda niisama vist ei öelnud. Mitu päeva ootan juba. ;D
                  Endal oli esimene kord vist nädal umbes. Peale seda 12h jooksul olemas.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1554
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    wtf mis mõttes l2heb kaua? mul iga reedel insta rahad ftp kontol eelneva p2evade eest genetud va neljapäev oli vist nii

                    Comment

                    • taasver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 584

                      #1555
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Mul on mõned kysimused, millele kindlasti juba vastatud on, aga ei viitsi lehitseda 150lk läbi.
                      1.) Kas kõik ostetud boonused(academy'st ja ironmani poest) on põhimõtteliselt samad nagu first depo boonus? (Annavad umbes 57% boonust ja vabaneb 0.06$ per FTP)
                      2.)Academyst ostetud asjad lähvad ka ikka MGRist maha?

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #1556
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        tahaks deponeerida FT-sse, kas hetkel on kehtivaid ägedaid reload boonuseid ka? 2+2s oli topik, kus niisama ilguti, ehk teate rohkem?

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #1557
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          ma ise kandsin alles, aga miskist reload asjast pole kuulnud, nii et pohhui.
                          tuleb ise sealt rahad välja grindida.

                          aga äkki ma sain üle? :D

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #1558
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                            tahaks deponeerida FT-sse, kas hetkel on kehtivaid ägedaid reload boonuseid ka? 2+2s oli topik, kus niisama ilguti, ehk teate rohkem?
                            Sõbrale pakuti 300$ boonust nädala alguses. Polnud 6 kuud mänginud seal.
                            Last edited by Godspeed_EJ; 05.06.10, 11:49. Põhjus: typo

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1559
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              mulle ei ole nad emmigi pakkunud .. reigin neid eest ja tagamt .. on ikka nokuhakatised

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #1560
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                s.t. et pakkumised on ALATI personaalsed?

                                Comment

                                Working...