FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1531
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas pärast esimest cashouti järgnevad tehingud liiguvad kiiremini päevades mb kontole ?

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #1532
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Tuli ära ikka, standardne mid-year bonus (FT on selline müstiline tuba, et ei promo oma suurimat bonusprogrammi enne kui kuu aega on jäänud promo lõpuni)


      Iron Man Challenge - Mid-Year Bonus

      Qualify for any of the four Iron Man status levels in June and receive a bonus at the beginning of July. The bonus is based on the number of months you’ve qualified for the Iron Man Challenge during the first half of 2010 (January through June) and the status levels you achieved each month:

      Iron Man End Of Year Bonus

      * Bronze - $25/Month
      * Silver - $50/Month
      * Gold - $75/Month
      * Iron - $100/Month

      For example, if you qualified for one month at Bronze, two months at Silver, one month at Gold and two months at Iron, you’ll receive a bonus of $400. If you’ve committed yourself to earning Iron Man status each month starting in January, you’ll receive a bonus of $600. Even if you haven’t qualified for any Iron Man level during the first half of the year, you can still earn a bonus by participating in the Iron Man Challenge in June.

      Remember, you need to opt-in to the Iron Man Challenge in June and reach Bronze, Silver, Gold or Iron status to qualify for the bonus. Opt-in and check your bonus status on your personal Iron Man Status page by going to My Promotions in the game Cashier and clicking on the Iron Man Challenge link.

      Once you’ve qualified for your bonus, you’ll have from 00:00 ET on July 1st to 23:59 ET on August 14th to clear your bonus money by earning Full Tilt Points in our real-money games.

      Don’t miss the opportunity to cash in on all your months of hard work. Participate in the Iron Man Challenge this June, and then start July with a brand new bonus!

      Please Note: You are still eligible to receive an Iron Man Mid-Year Bonus even if you currently have another active bonus at Full Tilt Poker, such as the 100% First Deposit Bonus.
      Last edited by kilu6; 31.05.10, 20:09.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1533
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        wow maiteadnud et chip peab sisse lülitatud olema.. oleks jälle boonusest ilma jäänud.. detsembris jäin ilma kuna ei teadnud, et viimane kuu peab vähemalt bronze ära tegema.. -$350 :-(

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #1534
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kuskohast sa selle chipi sisselülitamise nõude leidsid?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1535
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            wow maiteadnud et chip peab sisse lülitatud olema.. oleks jälle boonusest ilma jäänud.. detsembris jäin ilma kuna ei teadnud, et viimane kuu peab vähemalt bronze ära tegema.. -$350 :-(
            ee ma ei usu et chip peab sisse lylitatud olemas. kui chip siis oleks ka mainitud chipi imo. ma sain ikka nii aru et pead at least bronze leveli ära tegema et kvalifitseeruda boonusele...

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #1536
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              wow maiteadnud et chip peab sisse lülitatud olema.. oleks jälle boonusest ilma jäänud.. detsembris jäin ilma kuna ei teadnud, et viimane kuu peab vähemalt bronze ära tegema.. -$350 :-(
              Chip ei pea olema sisse lülitatud.

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #1537
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                yessssssSSSSSSSSSSs TY FTP!!!111

                Aga Rage, lugesid vist midagi valesti jamh, lihtsalt peab mingi ironman staatuse juunis omandama on seal kirjas.

                Comment

                • taasver
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 584

                  #1538
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kõikide boonuste ajal on RB umbes 57% nagu first depo boonusel?

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #1539
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas taasver Vaata postitust
                    Kõikide boonuste ajal on RB umbes 57% nagu first depo boonusel?
                    Mid-Year bonusel on kehvem rate, millega bonust clearitakse võrreldes algdepo bonusega.
                    Kuid MGRist see Mid-year ja Year-End maha ei lähe, seega reaalne rb% on suurem!
                    [MGR - Monthly Generated Rake]

                    Iron Man Year-End Bonus / Mid-Year Bonus -> you'll have to earn your bonus at a rate of $0.05 per Full Tilt Point.

                    First Deposit Bonus -> Each point is worth $.06
                    Last edited by kilu6; 31.05.10, 21:49.

                    Comment

                    • kalkaan
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 187

                      #1540
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Selline mure, et Full Tilti ei saa lauaarvutiga sisse. Läppariga asi töötab ja lauaarvutis kõik muud toad ka töötavad ilusti. FT aga jääbki ühendust ootama. Ei tea, kas need asjad on seotud, kuid HEM'i ka kasutada ei saa lauakaga. Postgres andmebaasiga lihtsalt ei saa ühendust.
                      Teab keegi, kust lahendust otsida?

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1541
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        aga kuidas muidu FTP tase viimase 1-6kuuga muutunud on?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1542
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          nagu igal pool imo? starsist ftpsse liikudes ma kyll ei t2heldanud et mingi kehvem tase oelks vms .. suht sarnane koikjal .. rege fishe igalpool

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #1543
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas nalg
                            tilti pole, aga küsimus on küll-kust tulevad mängijad, kes otsustavad 3bet ai callida J3 jms pasaga?
                            Vahet pole kust tulevad, peaasi, et tulevad. Võtku veel omasuguseid sõprugi kaasa.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1544
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              nagu igal pool imo? starsist ftpsse liikudes ma kyll ei t2heldanud et mingi kehvem tase oelks vms .. suht sarnane koikjal .. rege fishe igalpool
                              jep nii on.. selle 1,5 aastaga mis ma olen pokkerit mänginud on imho igal pool läinud tase kõrgemaks... va ehk mingid lambisaitide microd.. a la NL4-NL25 Bodogis või Triobetis vms... siin oma sugulast ja ühte sõpra panin FTP NL5'te mängima siis avastasin küll, et lauad ikka rämedamalt nitisemad kui ajal mil mina alustasin NL5's

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1545
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                jep nii on.. selle 1,5 aastaga mis ma olen pokkerit mänginud on imho igal pool läinud tase kõrgemaks... va ehk mingid lambisaitide microd.. a la NL4-NL25 Bodogis või Triobetis vms... siin oma sugulast ja ühte sõpra panin FTP NL5'te mängima siis avastasin küll, et lauad ikka rämedamalt nitisemad kui ajal mil mina alustasin NL5's
                                bodogis just läinud viimase 2-4 kuuga lauad kõvasti paremaks.

                                fishised ikka tho.

                                aga jh.. eks ma siis kolin FTPisse. kas kellegil on FTis üle 30% rakebacki?

                                Comment

                                Working...