FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tisko
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 163

    #1486
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mina mängiks väiksema variatsiooni nimel 45-man SNGsid... need on läbi aegade olnud muuhulgas ka just $26 ja $75 buyiniga (s.t. saab tokeneid seal kasutada), nii et eeldatavasti ka praegu. Aga need on ainult regular-speediga (s.t. non-turbo), mõne jaoks on see pluss, mõne jaoks miinus.
    Last edited by Tisko; 17.05.10, 14:14.

    Comment

    • Tisko
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 163

      #1487
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Lugesin Rage "seiklusi" seoses chipikohvriga aga kas keegi on Eestisse elektroonikat ka tellinud? Tahaks fotoka tellida aga hästi ei julge, kui võib igasugu jama ja juurde maksmist tulla?

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #1488
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Tisko Vaata postitust
        Mina mängiks väiksema variatsiooni nimel 45-man SNGsid... need on läbi aegade olnud muuhulgas ka just $26 ja $75 buyiniga (s.t. saab tokeneid seal kasutada), nii et eeldatavasti ka praegu. Aga need on ainult regular-speediga (s.t. non-turbo), mõne jaoks on see pluss, mõne jaoks miinus.
        +1

        Vanasti olid 9man superturbod, aga nüüd tehti step'id ja mingit raha sealt enam kätte ei saa madalal tasemel.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #1489
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kas FT kaovad mängijate "märgistused" ära,kui noted juurde ei kirjuta?

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #1490
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Ei kao.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #1491
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
              Ei kao.
              ty

              Comment

              • taasver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 584

                #1492
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kindlasti räägitud teemad, aga millise mis saidi kaudu on kõige mõtekam FullTilti regada?
                Ja mis teema selle RBga on.. et kui saan algul selle 600$ boonuse, et kas see läheb ka RBst maha?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1493
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas taasver Vaata postitust
                  Kindlasti räägitud teemad, aga millise mis saidi kaudu on kõige mõtekam FullTilti regada?
                  Ja mis teema selle RBga on.. et kui saan algul selle 600$ boonuse, et kas see läheb ka RBst maha?
                  soovitaks mõnda suurt rakebacki saiti, sest need pakuvad pidevalt suuri freerollisid ja rake racesid jms boonuseid.. nt raketherake.com või fulltiltrakeback.com

                  boonused lähevad RBMist maha, ehk mitte otseselt rakebackist vaid rakest mis oled genereerinud.

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #1494
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    boonused lähevad RBMist maha, ehk mitte otseselt rakebackist vaid rakest mis oled genereerinud.
                    Ehk siis RB-d saad boonus*0,27 võrra vähem. Sucks.

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #1495
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas taasver Vaata postitust
                      Ja mis teema selle RBga on.. et kui saan algul selle 600$ boonuse, et kas see läheb ka RBst maha?
                      Kunagi arvutatud siin threadis, algdepo lahtimängimise ajal oli RB% vist 57% (sisaldab siis bonust).

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #1496
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Keegi on piljardi kii tellinud poest ?

                        Comment

                        • jott
                          Jube Noob
                          • Jul 2009
                          • 183

                          #1497
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          yep, täitsa normulks

                          Comment

                          • Firzen
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #1498
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            viimati, kui ma tellisin FTP-st 23" samsung monitori võeti MGR-st $400 maha. On see muutunud või on sama ka LG 23" monitoriga? keegi teab?

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #1499
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                              viimati, kui ma tellisin FTP-st 23" samsung monitori võeti MGR-st $400 maha. On see muutunud või on sama ka LG 23" monitoriga? keegi teab?
                              Iga kord kui poest ostad, võetakse MGRist maha.

                              Comment

                              • Firzen
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #1500
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                                Iga kord kui poest ostad, võetakse MGRist maha.
                                Küsimus oli siiski spetsiifiliselt LG 23" monitori kohta ja kui palju maha võetakse. Kas tegemist on sama summaga või mitte.

                                Comment

                                Working...