Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Mina mängiks väiksema variatsiooni nimel 45-man SNGsid... need on läbi aegade olnud muuhulgas ka just $26 ja $75 buyiniga (s.t. saab tokeneid seal kasutada), nii et eeldatavasti ka praegu. Aga need on ainult regular-speediga (s.t. non-turbo), mõne jaoks on see pluss, mõne jaoks miinus.
Mina mängiks väiksema variatsiooni nimel 45-man SNGsid... need on läbi aegade olnud muuhulgas ka just $26 ja $75 buyiniga (s.t. saab tokeneid seal kasutada), nii et eeldatavasti ka praegu. Aga need on ainult regular-speediga (s.t. non-turbo), mõne jaoks on see pluss, mõne jaoks miinus.
Comment