FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1471
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    keegi mingit strateegiat ei oska välja tuua Rushi beatimiseks? ma igakord kui seda olen mänginud, olen ainult raha sisse matnud...

    QQ+ kaartidel kui üldse mingit actionit saad, siis on alati set vastas.. ja oma setidele valuet ei saa.. ühesõnaga ma ei beadi seda mängu..
    Mnjah, see rush on nagu uude lauda istumine. Saad AA ja IP mingi poolstack callib, cbet ja siis oled kuses.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1472
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      pole kunagi m2iginudki seda .. ilmselt l2hime poole aasta jooksul ei hakka end tilti ajam (loe turniire ja migneid rushe m23ngima :D)

      aga fun tundub tõesti

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #1473
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Keegi tableninja FT jaoks 2 peale ei taha võtta?
        kas seda saab siis 2-l arvutil kasutada jah? Ma ise ostsin selle ära just paar päeva tagasi. Kui tahad, võine splittida!

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1474
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          fish vaata oma PMe

          Comment

          • Tisko
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 163

            #1475
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kas keegi Table Ninja kasutajatest on oma full tildi graafika ka ära modifitseerinud ja seejuures TNFT töötab probleemideta?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1476
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              modind? pole vaja ju? .. ta detectib ise ära mis "view" sul on ju?
              mul endal see "racetrack".

              Või sain kysimusest valesti aru? (PS! tutorial videos räägitakse et aero peab wini puhul sees olema, tegelt ei pea)

              Comment

              • Tisko
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 163

                #1477
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                view on ebaoluline. küsimus selles, et kui oled full tildi graafika (näiteks kaardid, laud jne.) originaalist erinevaks modinud, et kas siis on lootust, et TN ikka töötab. eeldan, et mitte, sest praegu nad seda oma featuresites välja ei reklaami. aga tahtsin küsida, et ehk on kellelgi kogemust, et kui näiteks vähemalt bettimise nupud jms. on originaalid aga laud ja kaardid muudetud, kas siis võib töötada?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1478
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Ööm, bettimise nupud jne peaks fine olema, prob võib tekkida time banki vajutamiseka ... 2+2 oli kirjas ka kuskil midgai sellest, ei suutnud atm leida

                  Saad trialiga kenasti ära katsetada ..

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1479
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Tisko Vaata postitust
                    view on ebaoluline. küsimus selles, et kui oled full tildi graafika (näiteks kaardid, laud jne.) originaalist erinevaks modinud, et kas siis on lootust, et TN ikka töötab. eeldan, et mitte, sest praegu nad seda oma featuresites välja ei reklaami. aga tahtsin küsida, et ehk on kellelgi kogemust, et kui näiteks vähemalt bettimise nupud jms. on originaalid aga laud ja kaardid muudetud, kas siis võib töötada?
                    See beta mingi 4 kuud tagasi minul ei töötanud. Mul oli selline must layout (laud+taust).
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #1480
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Viies kuu juba poole peal, aga mid-year boonusest pole ühtegi sõna? Keegi teab, mis värk on?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1481
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        Viies kuu juba poole peal, aga mid-year boonusest pole ühtegi sõna? Keegi teab, mis värk on?
                        kui suured need mid-year boonused muidu olnud üldse on.. paljudest FPP'dest mul goldstarina vabaneda õnnestuks?

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #1482
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          kui suured need mid-year boonused muidu olnud üldse on.. paljudest FPP'dest mul goldstarina vabaneda õnnestuks?
                          Sama nagu year-end bonus oli vist. Ehk 100$ iga iron level kuu eest, 70 oli vist
                          gold eest jne

                          http://forumserver.twoplustwo.com/49...-bonus-740117/

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1483
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Sama nagu year-end bonus oli vist. Ehk 100$ iga iron level kuu eest, 70 oli vist
                            gold eest jne

                            http://forumserver.twoplustwo.com/49...-bonus-740117/
                            ahh my bad.. ma millegipärast mõtlesin et ma starsi topicus ja jutt käib insta cash boonustest:-)

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #1484
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Üsna random, aga kirjutage oma lemmik 26 ja 75 daala turna. Väga turna mees pole aga tokenid vajavad realiseerimist ja ei viitsi kogu menüüd läbi skännida, neid ikka liiga ropult seal. :P
                              Last edited by low-flow; 16.05.10, 20:05.

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #1485
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                $24+2 $16,000 KO Guarantee. Stardib kell 16.00:)

                                Comment

                                Working...