FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pohhui
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 91

    #1096
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Boonust vabastades saab rakebacki ka või tehakse mingisugust mahaarvestust?

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #1097
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas pohhui Vaata postitust
      Boonust vabastades saab rakebacki ka või tehakse mingisugust mahaarvestust?
      Sisuline rakeback selle bonuse näol, mida vabastad, on isegi suurem kui tavaline. Siiski see bonus arvestatakse maha MGR rakest, mille alusel rakebacki saad. Kunagi arvestasin, et vist mingi 57% RB oli sisuliselt selle $600 bonuse grindimise ajal vms.

      Vist oleks aeg FT, Starsi, Triobeti ja ma ei tea veel mis teemadele stickyd teha, kus olulisem info säilib.
      Last edited by kilu6; 11.03.10, 21:45.

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #1098
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas pohhui Vaata postitust
        Boonust vabastades saab rakebacki ka või tehakse mingisugust mahaarvestust?
        Täpsemalt öeldes kuu jooksul genereeritud rakest lahutatakse vabastatud boonuse summa. Nt maksad 200$ rake märtsis ja vabastad 80$ boonust, siis rakebacki saad 200-80= 120$ pealt ehk sellest siis 27%.

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #1099
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kui FTP-de eest turna pileteid osta, kas siis läheb ka see rakest maha?

          Päris normaalse tempoga koguneb neid, aga krt, tõsisema pilguga seda poodi skännides küll ei leia midagi, mida insta tellima kipuks...

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #1100
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Läheb ..ise proovisin järgi, tegin sateliidi ja genereeritud rakest kohe mingi osa vähem.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1101
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
              Läheb ..ise proovisin järgi, tegin sateliidi ja genereeritud rakest kohe mingi osa vähem.
              emm.. imo turnade sisseostmine ei peaks rakest maha minema.. kui sa punktide eest tokeneid ostad, siis läheb maha..

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #1102
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                emm.. imo turnade sisseostmine ei peaks rakest maha minema.. kui sa punktide eest tokeneid ostad, siis läheb maha..
                my bad..lugesin kiirelt ja valesti .

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #1103
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  emm.. imo turnade sisseostmine ei peaks rakest maha minema.. kui sa punktide eest tokeneid ostad, siis läheb maha..
                  Kuidas sa punktide eest tokeneid ostad?

                  Comment

                  • Tarq666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 814

                    #1104
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    100% kindel pole aga kui tokenite saamiseks SNGsid mängida, siis võtab maha küll rakest.

                    +1
                    Kuidas sa punktide eest tokeneid ostad?

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #1105
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kuidas support on? Kiire, aeglane, mõistev, rumal?

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #1106
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Väga aeglane ja rumal. Palusin first depo jooksma panna, lubati teha ja vastati, et ärgu ma kannatust kaotagu, kui kohe see boonus ei ilmu. 10 päeva kannatasin ja saatsin uue maili, siis pandi insta jooksma.

                        Comment

                        • olavike
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1269

                          #1107
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Full Tildi support ei ole tõesti kiitmistväärt.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1108
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                            +1
                            Kuidas sa punktide eest tokeneid ostad?
                            my bad.. ajasin ironmani medalitega sassi..

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1109
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas antnx Vaata postitust
                              Kuidas support on? Kiire, aeglane, mõistev, rumal?
                              aeglane, aga siiani pole pidanud neile asju mitu korda seletama.. hetkel ma ootan kolmandat päeva, et fulltildi storesupport vastaks mu küsimusele, kuhu mu kraam jäänud on.. 9 nädalat juba tellimisest möödas..

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #1110
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas antnx Vaata postitust
                                Kuidas support on? Kiire, aeglane, mõistev, rumal?
                                Support on kiire aga loll nagu lauajalg. Kui sul on mõni küsimus või probleem, mis pole elementaarne või millele FAQ alt vastust ei leia, siis väga suure tõenäosusega ei aidata sind enne 4-5 kirja saatmist. On ka võimalus, et ei aidata üldse, vaid iga kord saadetakse copy-paste vastused lambi FAQ vastuste alt ja pead ise kuidagi murest jagu saama. Üks kõige kohutavamaid supporte, mida ma ükskõik mis valdkonnas elus kogenud olen.

                                Comment

                                Working...