FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #1081
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Terv, kas ma rakeback providerit saan kuidagi FTP's vahetada?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1082
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
      Terv, kas ma rakeback providerit saan kuidagi FTP's vahetada?
      ei

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #1083
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas olavike Vaata postitust
        Ja veel üks küsimus: kumb tasuks valida, kas Iron Man freeroll või siis need medalid?
        On keegi osalenud näiteks sellel Iron Man 30K freerollil? Palju seal rahvast võiks olla?
        Oktoobris 09 oli nii:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Aga ole hea, see nädalavahetus tuleb jälle. Vaata järgi ja postita siia, sest nii see foorum arenebki.
        Last edited by kilu6; 10.03.10, 13:36.

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #1084
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Huvitav tähelepanek on ka see, et nii palju kui ma jälginud olen, siis kõige vähem osalejaid on Gold taseme freerollis üldjuhul. Mõni kuu isegi mitusada vähem kui Iron taseme omal.

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #1085
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Aga kas rakeback maksu neilt freerollidelt ka võetakse? Pidid ju võtma kui turniiril on overlay, ja 30k freerollil on overlay ju... 30k?

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #1086
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Ironmani freerollid ei lähe rakebackist maha.

              Comment

              • andreest6
                Julm Donk
                • Jan 2010
                • 68

                #1087
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                tellisin mingi 4 nädalat tagasi full tiltist riide hilbu....oskab keegi öelda kaua läheb aega et asi kohale j6uab. on kellelgi kogemusi? tänud:)

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #1088
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Mul on 5-6 nädalat läinud tavaliselt, a hetkel on seinakell juba 9-10 nädalat pidama jäänud kuskile:) Kirja saatma mingi aeg.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1089
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas andreest6 Vaata postitust
                    tellisin mingi 4 nädalat tagasi full tiltist riide hilbu....oskab keegi öelda kaua läheb aega et asi kohale j6uab. on kellelgi kogemusi? tänud:)
                    sama siin.. üldiselt mul 6-8 nädalat hetkel on 9s nädal.. asjad kuhugi toppama jäänud..

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1090
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Mul läks 2 kuud security tokeniga. Peaks teise "kähku" veel tellima, sest kui esimene katki läheb on vahva.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #1091
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Mul läks 2 kuud security tokeniga. Peaks teise "kähku" veel tellima, sest kui esimene katki läheb on vahva.
                        Kui mõtekas vidin see ikkagi on? Mingi hetk mõtlesin isegi, et oh, lahe jubin, peaks tellina, aga siis teine mõte kohe järgi oli, et samas...nahhui nada, mujal kusagil ju ei eksisteeri ja kõik on sama õnnelikud ja ohutud microst nosebleedini välja...

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1092
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          starsis on ka. ma magan öösiti rahulikult.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1093
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            starsis on ka. ma magan öösiti rahulikult.
                            ma magan niikuinii rahulikult.. parim viiruse/troojatõrje asub tooli ja klaveri vahel..

                            samas NL100 regularina vast igaks juhuks tellin omale 1-2 tokenit.

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #1094
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas andreest6 Vaata postitust
                              tellisin mingi 4 nädalat tagasi full tiltist riide hilbu....oskab keegi öelda kaua läheb aega et asi kohale j6uab. on kellelgi kogemusi? tänud:)
                              Ma tellisin 9ndal, riided olid 26ndal kohal, itouch pole veel jõudnud.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #1095
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                                Kui mõtekas vidin see ikkagi on? Mingi hetk mõtlesin isegi, et oh, lahe jubin, peaks tellina, aga siis teine mõte kohe järgi oli, et samas...nahhui nada, mujal kusagil ju ei eksisteeri ja kõik on sama õnnelikud ja ohutud microst nosebleedini välja...
                                Vähemalt ei saa suvaline nolk keyloggeriga su parooli (iowndurrrlol)kätte.


                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                ma magan niikuinii rahulikult.. parim viiruse/troojatõrje asub tooli ja klaveri vahel..

                                samas NL100 regularina vast igaks juhuks tellin omale 1-2 tokenit.
                                Nii on, ma olen viimase 5 aasta jooksul paar kuud viirusetõrjet kasutanud - kontrolliks.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...