FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #1051
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Kui sul samal ajal mingi boonus jookseb või ftp punkte kasutasid siis rb on vähendatud.

    punne pole kasutanud ja alles eile aktiveerisin selle krdi 50$ misiganes boonuse.. äi tea siis...

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #1052
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Seda ka et vähemalt minu affiliate saadab reedel rakebacki eelmise nädala teisipäevast käesoleva nädala esmaspäevani. Vb sa maksid hiljem enamuse oma 200st.

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #1053
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
        Seda ka et vähemalt minu affiliate saadab reedel rakebacki eelmise nädala teisipäevast käesoleva nädala esmaspäevani. Vb sa maksid hiljem enamuse oma 200st.
        ty, makes sense, nii ilmselt ongi

        Comment

        • pkillar
          Julm Donk
          • Feb 2010
          • 30

          #1054
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          tegin fulli depositi ja m2ngisin boonuse lahti ja tahtsin uude tuppa minna ja tahtsin raha v2lja võtta ja ma lihtsalt ei sa aru kuidasma seda teha saan kuna moneybookeris ei ole select nuppu aind yhel on kus select ja ma ei sa aru mida ma tegema pean:D:D

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #1055
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas pkillar Vaata postitust
            tegin fulli depositi ja m2ngisin boonuse lahti ja tahtsin uude tuppa minna ja tahtsin raha v2lja võtta ja ma lihtsalt ei sa aru kuidasma seda teha saan kuna moneybookeris ei ole select nuppu aind yhel on kus select ja ma ei sa aru mida ma tegema pean:D:D
            kui sa MBst pole depositit teinud, siis ei saa sinna välja kanda.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #1056
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas pkillar Vaata postitust
              tegin fulli depositi ja m2ngisin boonuse lahti ja tahtsin uude tuppa minna ja tahtsin raha v2lja võtta ja ma lihtsalt ei sa aru kuidasma seda teha saan kuna moneybookeris ei ole select nuppu aind yhel on kus select ja ma ei sa aru mida ma tegema pean:D:D
              mitte midagi ei saa aru. FT-st on lihtne withdraw, sisestad summa ( min 50$) ja siis ilmub raha MB kontole. Deleta täpsemalt ,mida sul ei lase selectida?

              edit: Juba mõisteti probleemi ja anti vastus.

              Comment

              • pkillar
                Julm Donk
                • Feb 2010
                • 30

                #1057
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                aga mille kauda ma peaks siis selle raha v2lja saama võtta?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1058
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  võtaksin checki

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #1059
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas pkillar Vaata postitust
                    aga mille kauda ma peaks siis selle raha v2lja saama võtta?
                    miks sa otse panka ei taha kanda?

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    võtaksin checki
                    lol

                    Comment

                    • pkillar
                      Julm Donk
                      • Feb 2010
                      • 30

                      #1060
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      aga seal pole ju eesti panke?

                      Comment

                      • Tylos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 340

                        #1061
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        V6ta sulas,j22b igasugune hassle 2ra.J2rgmine p2ev rahaga mees ukse taga ja asi aetud.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1062
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas pkillar Vaata postitust
                          aga seal pole ju eesti panke?
                          ffs.. kuidas sa depo tegid???

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1063
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            ma vütaksin checki ... see on kindel usa $$$

                            Comment

                            • pkillar
                              Julm Donk
                              • Feb 2010
                              • 30

                              #1064
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              ma tegin l2bi uneti muidu depo aga nyyd ma ma tegin uue depo mb kauda ja nyyd sain siis v2lja ka võtta selle kauda nii et enam pole probla:D

                              Comment

                              • vass
                                Jube Noob
                                • Jan 2010
                                • 181

                                #1065
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                küsiks vanematelt ja targematelt olijatelt et kas on loota mid year bonust jälle iron mani erinevate tasemete saavutamise eest v ei ole mõtet vaeva näha:)

                                Comment

                                Working...