Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
otseselt ei pidanud just AAga seda lüket tegema, AQ-st piisas
aga jah, olgem ausad, seal on palju küsitava väärtusega moove
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
aga jah, olgem ausad, seal on palju küsitava väärtusega moove

Comment