FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #946
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas ranka
    Hi,

    Thank you for your interest in RakeBackPros.

    We regret to inform you that at this time we will not be able to offer you rakeback for your existing Full Tilt Poker account.

    We will keep your player details and if we are able to offer you rakeback in the future we will contact you at the email address you have registered with us.

    We wish you good luck in your future play on Full Tilt Poker and appreciate your interest.


    Sincerely,
    The RakeBackPros Team


    Edu neile!
    osadele on ka antud $10k boonuseid, mille vabastamise jaoks on terve aasta (e siis rakebacki asemel). proovi/uuri seda varianti

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #947
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Maheaatom
      Kus nad siis "kõvemad tegijad" on, kui RakeBackPros on Full Tilt ise
      puusalt lasin ;-)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #948
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Rage
        proovi raketherake.comi.. nood on kõvemad tegijad.. ehk nad suudavad midagi teha
        Algselt postitas Maheaatom
        Kus nad siis "kõvemad tegijad" on, kui RakeBackPros on Full Tilt ise
        Täpselt. Mina ei saagi midagi proovida -- saadad FTP-sse kirja ja nemad saadavad edasi RakeBackPros.com'i, mis on nende affiliate.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #949
          FTP maas jälle?

          e:totaalne crash, kodukale ei pääse ka ligi
          Last edited by Godspeed_EJ; 12.02.10, 11:43.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #950
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            nende pood imeb, tellisisin mindseti ning yhe naisrte pusa nov lõpus, ple siiani saabunud. nende support vastab ka siis kui neil on hea tuju vms

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #951
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              standard :D

              Comment

              • sinisebra
                Julm Donk
                • Nov 2009
                • 54

                #952
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                nende pood imeb, tellisisin mindseti ning yhe naisrte pusa nov lõpus, ple siiani saabunud. nende support vastab ka siis kui neil on hea tuju vms
                Tarbija24.ee aitab teha targemaid tarbijaotsuseid Tarbija24.ee on praktiline Eesti tarbijaportaal, mis aitab teha paremaid otsuseid raha, ostude, teenuste ja igapäevaelu küsimustes. Selgitame keerulisi teemasid lihtsas keeles, võrdleme võimalusi ja toome välja kulud, riskid ning tingimused, mida enne otsustamist tasub teada. Meie eesmärk on aidata sul vältida halbu valikuid, säästa raha ja mõista, milline pakkumine, teenus

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #953
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Vabandan ette ära, et ei viitsi seda 24 lehekülge läbi lehitseda, aga ehk teab keegi öelda kuidas on full tildis rakebacki saamisega (rakebacki diil on tehtud fulltiltrakeback.com kaudu), kas see kantakse automaatselt arvele, nagu cake pokkeris tehakse?

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #954
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Üks küsimus veel, kui tihti fulltilrakeback.com uuendab kontoseisu?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #955
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Konkureeriva ettevõte puhul pöörduge küsimustega nende klienditoe poole.

                      Edu.

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #956
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Ok, vabandust

                        Comment

                        • zyxxx
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 453

                          #957
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Keegi oskab soovitada head skinni FT laudadele, mis silmi ei väsitaks?

                          Edit: Midagi sellist?

                          Last edited by zyxxx; 17.02.10, 00:08.

                          Comment

                          • OuMaiGaad
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 482

                            #958
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas zyxxx Vaata postitust
                            Keegi oskab soovitada head skinni FT laudadele, mis silmi ei väsitaks?
                            Midnight

                            Comment

                            • zyxxx
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 453

                              #959
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Panin omale lihtsalt sinise laua. Täitsa ok silmadele. Kaardid vahetasin ka ära.
                              Fail siia ka igaksjuhuks kui keegi veel tahab silmi säästa:

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #960
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                                Üks küsimus veel, kui tihti fulltilrakeback.com uuendab kontoseisu?
                                Mida sa selle all mõtled?

                                Muidu kantakse automaatselt mängija kontole!

                                Comment

                                Working...