FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tobi
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 149

    #931
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ok, selge pilt, tänud!

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #932
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Rage
      boonus lähem maha sinu makstud rakest.. nt kui teenisid $40 boonust ja samal ajal tegid raket $100.. siis rakebacki saad ainult $60 eest...
      See on nii siis igasuguse boonuse puhul, mitte ainult first depo omaga jah?

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #933
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Rage
        boonus lähem maha sinu makstud rakest.. nt kui teenisid $40 boonust ja samal ajal tegid raket $100.. siis rakebacki saad ainult $60 eest...
        ee. ma vabastasin jaanuaris mingi 300$ boonust ja rake maksin selle ajajooksul pea 700$ ning siiski on rakebacki saadud mingi 190$ ehk 27%

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #934
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Rage'l on õigus, endal oli täpselt samamoodi. Sama asi on ka FTP kulutamisega, et läheb rake'st maha, nagu eelpool juttu olnud.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #935
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas flipmachine
            ee. ma vabastasin jaanuaris mingi 300$ boonust ja rake maksin selle ajajooksul pea 700$ ning siiski on rakebacki saadud mingi 190$ ehk 27%
            võibolla ironmani medalite eest ostetud boonustel on mingi teine teema.. aga mul on küll siiani depo jms boonused ja poest ostetud kraamid rake summas kajastunud..

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #936
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Ironmani mid-year ja year-end bonused ja medalite eest ostetud bonused ei peaks mõjutama rakebacki.
              Algboonus aga mõjutab - läheb MGR rakest maha. MGR - Monthly Generated Rake

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #937
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Ma vabastasin first depo boonust. Aga millisel hetkel nad selle siis sealt maha võtavad? Kui kogu boonus on lahti mängitud? Preaeguse seisuga on mul fulltiltrakeback.com lehel ilusti rakeback õiges suuruses. FTP-sid ei ole selle aja jooksul üldse kulutanud.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #938
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  no raketherakes on jah kirjas.. aga võrreldes HEMiga peaks vahe tulema..

                  Comment

                  • BeerGynt
                    Räme Fish
                    • Feb 2010
                    • 3

                    #939
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Karelkorm
                    heya, plaanin vb tuba vahetada, et rakebacki saada, kuid see süsteem veel pisut segane.(hetkel starsis nl25 fr ja minuteada staarsis kuidagi rakebacki ei saa aga tildis täiesti võimalik) Kas rakebacki on võimalik saada, kui mul juba ft-s konto olemas(ei liitunud ühegi lingi kaudu)? Kas rakeback makstakse full tildi poolt ning kui tihti? Kas rakeback on eluaegne teema? Valgustage mind palun.
                    ette tänades...
                    On võimalik RB-d saada, selleks mine lehele Raketherake.com loo uus konto ja rake hakkab tulema.Ise tegin ka nii.Samas absurdne , et registreerid saidile mis lubab 27% RB-d ja kui ei pane õiget boonuskoodi siis ei saagi.Samas keegi märkis et kasulik on kastada boonuskoodi maksimaalselt et paned 600$ sisse saad 600 tagasi, aga paned 30 sisse saad 30 tagasi seega võitu ju pole mingil juhul.

                    Comment

                    • Varjutus
                      Räme Fish
                      • Feb 2009
                      • 1

                      #940
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Mitu päeva see authnetication protsess aega võtab?
                      Sain sellise kirja:

                      Hello,

                      We are contacting you in regards to your Full Tilt Poker account.

                      For security reasons, we need to verify your identity and ownership of the Visa credit card ending in 3397 which has recently been used on Full Tilt Poker.

                      Please send clear scanned copies of the following items to cashier@fulltiltpoker.com:

                      1) Photo ID:
                      One of the following: valid driver's license, passport, or other government-issued ID that shows your date of birth and the date of issue or expiry.

                      2) The front of the credit card listed above.

                      3) Bank statement(s) showing the transactions to Full Tilt Poker with this credit card. If you bank online and do not receive paper statements, please send a screenshot of your online statement(s).

                      Before sending copies of your documents, please ensure the following requirements are met:

                      * Copies must be clear and legible (96 to 150 DPI or higher recommended for scanned copies).
                      * The document needs to be a full page and complete (bill/pay stubs, folded papers, envelopes, and partial sections are unacceptable).
                      * Bills must clearly display that company's letterhead or official logo.
                      * Your address verification document must display the same name and address listed on your Full Tilt Poker account.
                      * We can only accept email attachments of 3 MB or less, and attachments can be in either JPEG (.jpg, .jpeg) or PDF (.pdf) format.

                      If you do not have access to a scanner, we will accept digital photos of the documents providing they meet the requirements above. If your camera has a macro feature (appears as a tulip icon), please enable it and take the photo within a 12 to 18-inch distance. If your camera does not have this option, please take the photo within a 24-inch distance.

                      Please note that your Full Tilt Poker account will remain suspended until we receive and verify legible copies of all requested documents.

                      Once we process your documentation we will contact you with an update on the status of your account.

                      Thank you for your cooperation.

                      Regards,

                      Alastair
                      Cashier
                      Full Tilt Poker

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #941
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas -andres-
                        Rage'l on õigus, endal oli täpselt samamoodi. Sama asi on ka FTP kulutamisega, et läheb rake'st maha, nagu eelpool juttu olnud.
                        Kui ma kulutaks 15k FTP-sid ..palju siis rakest maha läheb ?

                        edit: never mind, lugesin augusti kuu tekste, seal oli kõik vajalik olemas. pm kasutan punkte, kui kavatsen FTP-st lahkuda!

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #942
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          1000 ftp =5$

                          15x5=75$

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #943
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Hi,

                            Thank you for your interest in RakeBackPros.

                            We regret to inform you that at this time we will not be able to offer you rakeback for your existing Full Tilt Poker account.

                            We will keep your player details and if we are able to offer you rakeback in the future we will contact you at the email address you have registered with us.

                            We wish you good luck in your future play on Full Tilt Poker and appreciate your interest.


                            Sincerely,
                            The RakeBackPros Team


                            Edu neile!

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #944
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              proovi raketherake.comi.. nood on kõvemad tegijad.. ehk nad suudavad midagi teha

                              Comment

                              • Maheaatom
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 958

                                #945
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Rage
                                proovi raketherake.comi.. nood on kõvemad tegijad.. ehk nad suudavad midagi teha
                                Kus nad siis "kõvemad tegijad" on, kui RakeBackPros on Full Tilt ise

                                Comment

                                Working...