Keegi chip case on tellinud FTst, kui on siis kaua tuli kohale?
3kuud tagasi tellisin ja tühjus. FT "nuts" support on ka silent reziimi peal
wankers
Hello,
Thank you for your email. Our records indicate that your order has been
recently returned to us because it contained an incomplete address, was
left unclaimed or you were unavailable for delivery. Please forward us
your shipping address for verification and reshipment.
Thank you
Carlos
FTP Store
väga mugavalt sattus, et just saadeti kohver tagasi, kui ma järelpärimise saatsin supporti. 3 kuud oli vaikus.
mhm... päris hea.. viimase updatega näeb nüüd enda folditud kaarte sarnaselt starsis.. hiir nime peale ja kaardid ilmuvad nähtavale.. vanasti nägi aint ASCII'na Ac3h stiilis
Jah, olen ka täheldanud seda, et enam ei tule käsi hand repalyeri peale vajutades kohe nähtavale..asi vist nii, et sinna kogunevad kõik käed sessi jooksul ,sest kui kerin manuaalselt ,siis olen mängitud käe leidnud mõned käed tagant poolt. Pead ei anna ,kas see nii on. Aga muidu jah jama, sest ei sa kiirelt vaatada, mis käed teistel olid.
Kas on võimalik endale panna peale meeldetuletus turniiri toimumise kohta nt 5h enne selle algust. Kui sisselogin siis hüppaks mingi kastike ekraanile ja annab mulle teada!
Kas on võimalik endale panna peale meeldetuletus turniiri toimumise kohta nt 5h enne selle algust. Kui sisselogin siis hüppaks mingi kastike ekraanile ja annab mulle teada!
ei, aga sellejaoks saad kasutada ntks outlooki vms
Comment