FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #901
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    hooldus

    Comment

    • egerth
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 40

      #902
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Hooldus pidi toimuma kuni kella 14.00-ni.

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #903
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas egerth
        Hooldus pidi toimuma kuni kella 14.00-ni.
        Mis aja järgi?

        Comment

        • egerth
          Julm Donk
          • Nov 2008
          • 40

          #904
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Meie aja järgi. FTP aeg on praegu 6.30

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #905
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kui te lähete http://www.fulltiltpoker.com/ lehele, siis üleval paremas nurgas on selline link nagu "System Status".

            Sealt saab inffi, mis parasjagu toimub, kui miskil põhjusel sisse ei logi.

            Comment

            • Kaitz20
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 289

              #906
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Rush pokeris on nüüd ka võimalik nl 200 mängida. Huvitav millal esimene 2k pott tuleb :)

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #907
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Kaitz20
                Rush pokeris on nüüd ka võimalik nl 200 mängida. Huvitav millal esimene 2k pott tuleb :)
                suht ammu juba nl200 rush poker olemas. defauldina seda lobbys ei näinud millegipärast.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #908
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Godspeed_EJ
                  Keegi chip case on tellinud FTst, kui on siis kaua tuli kohale?

                  3kuud tagasi tellisin ja tühjus. FT "nuts" support on ka silent reziimi peal
                  wankers

                  Hello,

                  Thank you for your email. Our records indicate that your order has been
                  recently returned to us because it contained an incomplete address, was
                  left unclaimed or you were unavailable for delivery. Please forward us
                  your shipping address for verification and reshipment.

                  Thank you
                  Carlos
                  FTP Store

                  väga mugavalt sattus, et just saadeti kohver tagasi, kui ma järelpärimise saatsin supporti. 3 kuud oli vaikus.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #909
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    mhm... päris hea.. viimase updatega näeb nüüd enda folditud kaarte sarnaselt starsis.. hiir nime peale ja kaardid ilmuvad nähtavale.. vanasti nägi aint ASCII'na Ac3h stiilis

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #910
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      kõikidest updatedest võib lugeda siit

                      Comment

                      • daljoh
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1032

                        #911
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        kas kellelgi jätab ka hand history replayer FTs osad käed välja

                        olen tähele pannud et peale viimast uuendust oleks nagu osad käed kadunud kui mängid

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #912
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Jah, olen ka täheldanud seda, et enam ei tule käsi hand repalyeri peale vajutades kohe nähtavale..asi vist nii, et sinna kogunevad kõik käed sessi jooksul ,sest kui kerin manuaalselt ,siis olen mängitud käe leidnud mõned käed tagant poolt. Pead ei anna ,kas see nii on. Aga muidu jah jama, sest ei sa kiirelt vaatada, mis käed teistel olid.

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #913
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            HU on see eriline jama ju veel!

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #914
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kas on võimalik endale panna peale meeldetuletus turniiri toimumise kohta nt 5h enne selle algust. Kui sisselogin siis hüppaks mingi kastike ekraanile ja annab mulle teada!

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #915
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas flipmachine
                                Kas on võimalik endale panna peale meeldetuletus turniiri toimumise kohta nt 5h enne selle algust. Kui sisselogin siis hüppaks mingi kastike ekraanile ja annab mulle teada!
                                ei, aga sellejaoks saad kasutada ntks outlooki vms

                                Comment

                                Working...