FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Despire
    Räme Fish
    • Aug 2009
    • 14

    #886
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    On kellegi aimu kui turna buy in on 200$+10 $ (satikaga sain) ja kui panen unregiser, siis kui palju ma sealt raha tagasi saaksin.

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #887
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Peaks full buy-ini saama, aga kui FTP-de eest satikat tegid, saad hunniku punkte hoopis, mul oli nii vähemalt miski väiksema turnaga.

      Comment

      • KeRRRt
        Grinder
        • May 2009
        • 774

        #888
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas KeRRRt
        mis ajast turnadel pausid 05 hakkavad?
        läksin rahus 54 suitsule ja avastasin et käed ikka käivad. :S
        vastan ise endale.
        arvuti kell oli vale fish :D:D

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #889
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas KeRRRt
          vastan ise endale.
          arvuti kell oli vale fish :D:D
          kuidas üldse arvuti kell saab vale olla?
          nagu vahepeal käsitsi krutid seda?:P

          Comment

          • pl2tm2n
            Räme Fish
            • Nov 2009
            • 4

            #890
            kuidas saada olemas oleva kontoga fulltiltis rakebacki?

            ei tahaks uut kontot looma hakata, kuidas saaksin regada oma olemas oleva konto nii et saaksin rakebacki?
            võite soovitada ka muid võimalusi, kus alustada, kavas teha esimene deposit kuhugi
            mänginud muidu väga reinevates tubades ... põhiliselt küll mingi freerolle ja min limiite

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #891
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Palju see min BI oli nyyd laudadesse peale updeiti, 35bb`=?

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #892
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas leits
                Palju see min BI oli nyyd laudadesse peale updeiti, 35bb`=?
                jp

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #893
                  Re: kuidas saada olemas oleva kontoga fulltiltis rakebacki?

                  Algselt postitas pl2tm2n
                  ei tahaks uut kontot looma hakata, kuidas saaksin regada oma olemas oleva konto nii et saaksin rakebacki?
                  võite soovitada ka muid võimalusi, kus alustada, kavas teha esimene deposit kuhugi
                  mänginud muidu väga reinevates tubades ... põhiliselt küll mingi freerolle ja min limiite
                  suhtle suppordiga meili teel

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #894
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kas on võimalik seadistada nii, et kui laua sulgen ei hüppa lobby ekraanile ?

                    Comment

                    • altzie
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 169

                      #895
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Options - Bring lobby to front

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #896
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Teema võib-olla läbi käinud siit, aga lehekülgi juba nii palju, et ei viitsi otsida, aga küsimus siis selline, et palju käsi tuleb mängida NL25-s, et depo boonus 600 daala täies mahus vabastada?

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #897
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          oli vist suurusjärgus 70-75k kätt

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #898
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas FreakyJason
                            Teema võib-olla läbi käinud siit, aga lehekülgi juba nii palju, et ei viitsi otsida, aga küsimus siis selline, et palju käsi tuleb mängida NL25-s, et depo boonus 600 daala täies mahus vabastada?
                            minul läks 55k käsi

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #899
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Rage
                              minul läks 55k käsi
                              Tänud :)

                              Comment

                              • vass
                                Jube Noob
                                • Jan 2010
                                • 181

                                #900
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                tna ei logi mitte FT-sse sisse. Keegi teab milles asi??

                                Comment

                                Working...