Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
On kellegi aimu kui turna buy in on 200$+10 $ (satikaga sain) ja kui panen unregiser, siis kui palju ma sealt raha tagasi saaksin.
On kellegi aimu kui turna buy in on 200$+10 $ (satikaga sain) ja kui panen unregiser, siis kui palju ma sealt raha tagasi saaksin.
Comment