FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #871
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    saad turniiridollareid, mida saad ka real-moneyks ümber konvertida väikese fee eest.

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #872
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Mul küsimus. Tahan full tilti esimest depot teha - palju peaks kandma, et mingi kasu sellest boonusest oleks vms? Sorri, jah ma ei biidi üldse praegu. ;D
      Ja kuhu selle boonuskoodi sisestan.
      Aitäh.

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #873
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Marek K.
        saad turniiridollareid, mida saad ka real-moneyks ümber konvertida väikese fee eest.
        tänan

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #874
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas raunsz
          Mul küsimus. Tahan full tilti esimest depot teha - palju peaks kandma, et mingi kasu sellest boonusest oleks vms? Sorri, jah ma ei biidi üldse praegu. ;D
          Ja kuhu selle boonuskoodi sisestan.
          Aitäh.
          $600 tasuks kanda.. boonuskoodi värki ma enam ei mäleta..

          Comment

          • Aadu
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 326

            #875
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Seal polegi mingist koodi tegelikult.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #876
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Soovitaks siiski liituda läbi mõne rakebacki pakkuja ja siis tuleb küll kood sisestada. Pokkeriprod pakuvad ka seda ja vajaliku info leiad pealehel ülevalt kui klõpsad rakeback nupukesel. Aga kindlasti kanna jah ikka maksimum 600, sest vabastamiseks on aega 4 kuud, makstakse 20 taala kaupa ning isegi mikrolimiitides, alates NL5-st, jõuab selle ajaga boonuse täielikult lahtimängida.

              Comment

              • blah
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 185

                #877
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                kuidas 6,6k FTPd ära raisata?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #878
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas blah
                  kuidas 6,6k FTPd ära raisata?
                  satelliite suurematele turnadele...

                  Comment

                  • runnar
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 740

                    #879
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    1800FTP sng-d on suht okid, 9st 3 saavad $26 tokeni

                    Comment

                    • rrraz
                      Räme Fish
                      • Jun 2009
                      • 23

                      #880
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas ranka
                      3 x olen teinud. Iga kord tulnud kiri, et saadavad rakebackprosse kirja ja võetakse ühendust aga kordagi ei ole tehtud... Viimane krod saatsin ka PTR andmed ja näitasin oma rake maksmise võimekust. Aga kui ei taha siis ei taha.
                      Try again, mul võttis 2 kuud tagasi 2 päeva max, et rakeback olemas oleks. Konto & deposiit said tehtud ~6 kuud enne seda.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #881
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas rrraz
                        Try again, mul võttis 2 kuud tagasi 2 päeva max, et rakeback olemas oleks. Konto & deposiit said tehtud ~6 kuud enne seda.
                        Ranka on laisk lohe ja ei viitsi jamada. No mis sa teed, kui vend selline on.

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #882
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Keegi chip case on tellinud FTst, kui on siis kaua tuli kohale?

                          3kuud tagasi tellisin ja tühjus. FT "nuts" support on ka silent reziimi peal

                          Comment

                          • rrrr
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 904

                            #883
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Raamat ja müts tulid 4-5 nädalaga. Praegu on tellitud 23" LG aga see tellimus sai sisse antud alles 2-3 nädalat tagasi. 3 kuud on üle mõistuse.

                            Comment

                            • -Siim-
                              Julm Donk
                              • Dec 2008
                              • 56

                              #884
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Mul tulid raamatud ja särk 2,5 nädalaga, 23" LG uksetaha veidi üle 5 nädala. Ja kuna mul oli üks raamat pakist puudu, siis kirjutasin supporti, vastati samal päeval, et neil oli siis otsas see, saadetakse veidi aja pärast järgi. Aga jah öeldud on, et 6-8 nädalat, nii et 3 kuud on tõesti palju. Pommita Store supporti edasi, äkki ikka vastavad.

                              Comment

                              • KeRRRt
                                Grinder
                                • May 2009
                                • 774

                                #885
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                mis ajast turnadel pausid 05 hakkavad?
                                läksin rahus 54 suitsule ja avastasin et käed ikka käivad. :S

                                Comment

                                Working...