FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #841
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas timukasr
    See rush poker on sitax coooool :O täiesti metsas, kui starsi selline asi varsti ei teki, siis liigutan rolli sealt ära.
    ps alex scott 2+2 foorumis:

    I have the utmost respect for Full Tilt, and particularly for their willingness to bring new innovations to the online poker market.

    That said, PokerStars turned down the Rush Poker idea about three years ago because we didn't feel it was right for us or our players. That doesn't mean we won't offer it or something similar in future if there is player demand, but it definitely won't be any time soon (even 'PokerStars soon').

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #842
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Võin rahustuseks öelda neile, kes rushi proovinud pole, siis midagi erilist see ei ole. Endal sai 5 minutiga sellest isu täis.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #843
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Vapsik
        Võin rahustuseks öelda neile, kes rushi proovinud pole, siis midagi erilist see ei ole. Endal sai 5 minutiga sellest isu täis.
        Proovinud pole, kuid tundub, et on ühe lauaga 24l laual mängimine.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #844
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Päris nii hull pole, aga 400 kätt tunnis teeb kenasti ära.

          Comment

          • egerth
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 40

            #845
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Eile 4 laual 4 tunniga 8000 kätt. Nii et suhteliselt kiire mäng ja saab kiirelt sobilike lehtedega mängida.

            Comment

            • kalkaan
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 187

              #846
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Debiilikute formaat. Mida sitemini mängid, seda paremini hitid.

              Comment

              • egerth
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 40

                #847
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Väsitav lahmimine on tegelikult. Suhtelislt automaatselt käib värk.

                Comment

                • vinney
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 473

                  #848
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas kalkaan
                  Debiilikute formaat. Mida sitemini mängid, seda paremini hitid.
                  sul läheb siis nagu aru saan?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #849
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kui RB oleks FTP-s siis klõbistaks iga päeva tunnikese rushi - väga lõõgastav tava mängule. Aga kuna rakebacki ei ole ja vana konto peal seisab raha siis ei hakka uut tegema ning rahasid liigutama.

                    Comment

                    • Tylos
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 340

                      #850
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas ranka
                      Kui RB oleks FTP-s siis klõbistaks iga päeva tunnikese rushi - väga lõõgastav tava mängule. Aga kuna rakebacki ei ole ja vana konto peal seisab raha siis ei hakka uut tegema ning rahasid liigutama.
                      Miks ei kysi endale RB-d?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #851
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Tylos
                        Miks ei kysi endale RB-d?
                        3 x olen teinud. Iga kord tulnud kiri, et saadavad rakebackprosse kirja ja võetakse ühendust aga kordagi ei ole tehtud... Viimane krod saatsin ka PTR andmed ja näitasin oma rake maksmise võimekust. Aga kui ei taha siis ei taha.

                        Comment

                        • egerth
                          Julm Donk
                          • Nov 2008
                          • 40

                          #852
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Tõesti väga imelik. Küsi kuidas rrrr omale RB sealt sai :) Kirjavahetus oli metsik :P

                          Comment

                          • rrrr
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 904

                            #853
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas egerth
                            Tõesti väga imelik. Küsi kuidas rrrr omale RB sealt sai :) Kirjavahetus oli metsik :P
                            Vahe oli ilmselt selles, et ma polnud raha peale mänginud - ainult konto oli tehtud. Aga päris kaua punnisivad vastu.

                            Comment

                            • Tylos
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 340

                              #854
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas rrrr
                              Vahe oli ilmselt selles, et ma polnud raha peale mänginud - ainult konto oli tehtud. Aga päris kaua punnisivad vastu.
                              See pole kindlasti p6hjus.M2ngisin ise paar aastat enne seda,rahad k2isid sisse-v2lja.Samas piisas mul RB saamiseks vaid yhest kirjast ftp supporti ja yhest kirjast kindluse m6ttes RBP aadressil.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #855
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Tylos
                                See pole kindlasti p6hjus.M2ngisin ise paar aastat enne seda,rahad k2isid sisse-v2lja.Samas piisas mul RB saamiseks vaid yhest kirjast ftp supporti ja yhest kirjast kindluse m6ttes RBP aadressil.
                                See on suur põhjus. Kui ei ole raha peale kandnud või/ja pärisraha peale käsi mänginud siis saab iga vend RB-ga konto. PM mulle ja rakeback on garanteeritud.

                                Comment

                                Working...